Wiele samochodów używanych ma za sobą burzliwą przeszłość. Niektóre zostały tanim kosztem naprawione po poważnych wypadkach. Sprawdź, jak wygląda taki szybki remont.

Znalezienie dobrego auta używanego nie jest łatwe. Na rynku nie brakuje ogłoszeń z samochodami powypadkowymi. Kupione tanio za granicą przez polskich handlarzy, zostały wyklepane w przydomowych garażach i wystawione później jako „stan igła bezwypadkowy”. Choć oczywiście trzeba pamiętać, że uszkodzenia są różne i naprawa np. po drobnej stłuczce parkingowej (w dodatku jeśli jest udokumentowana na zdjęciach) nie musi wcale dyskwalifikować takiej oferty. Dlatego warto zajrzeć do naszego poradnika: Kup używane auto jak profesjonalista

Naprawa samochodu po wypadku nie może być tania, pod warunkiem, że zostanie wykonana solidnie, a dalsza eksploatacja auta będzie bezpieczna. Koszty można nieco ograniczyć, kupując używane części. Jeśli uda nam się trafić na elementy w tym samym kolorze, to dodatkowo zaoszczędzimy na ich ponownym lakierowaniu.

Okazuje się, że nie tylko wśród polskich blacharzy nie brakuje prawdziwych artystów-rzeźbiarzy, którzy z samochodu pogniecionego niczym puszka po coli są w stanie wyczarować sprawne auto. Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmiku:

Redakcja poleca:

Drobna stłuczka, spory problem. Z naszym poradnikiem unikniesz nerwów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj