O nas

Wybór Kierowców to niezależny, internetowy serwis motoryzacyjny tworzony przez dziennikarzy najlepszych czasopism motoryzacyjnych będących liderami w tej branży w Polsce.

Publikują tu autorzy z wiedzą i doświadczeniem, którzy dowiedli swojej skuteczności na rynku prasowym. Ich publikacje w ramach Wyboru Kierowców stanowią uzupełnienie ich działalności i są gwarancją jakości. Stąd hasło Jakość prasy w internecie.

Wybór Kierowców nie jest blogiem o wszystkim, ani na każdy temat. To serwis poświęcony motoryzacji. Wprawdzie znamy się nie tylko na niej, ale nie zamierzamy wykorzystywać tego miejsca do wypowiadania się na tematy inne, zwłaszcza takie, o których nie mamy pojęcia. Nawet jeśli ktoś chciałby nam za to płacić.

Celem tego serwisu jest stworzenie wiarygodnego źródła informacji. To miejsce w sieci, gdzie poznasz nie tylko opinie redaktorów Wyboru Kierowców, ale także innych mediów z całego świata. Chcemy przedstawiać również nieznane w Polsce punkty widzenia na motoryzację.

Wybór Kierowców zrodził się z serwisu badawczego, który zbierał opinie użytkowników na temat samochodów i usług motoryzacyjnych. Z tej działalności nie rezygnujemy. Zamierzamy ją dalej rozwijać. Przez lata pomagała nam tworzyć czasopisma trafiające w gusta Czytelników, teraz chcemy, żeby przysłużyła się także internautom. Zebraną wiedzą chcemy dzielić się z innymi użytkownikami tak, aby doświadczenia jednych kierowców stały się podpowiedziami dla innych.

To, że serwis ten tworzą dziennikarze nie jest przypadkiem. Chcemy, aby Wybór Kierowców był serwisem merytorycznym, fachowym nastawionym na treści wysokiej jakości. Nie chcemy polować na kliknięcia przy pomocy chwytliwych lecz pustych tytułów. Nie zamierzamy tworzyć wzbudzających ciekawość lecz nic nie wnoszących treści.