O nas

Wybór Kierowców to niezależny, internetowy serwis motoryzacyjny tworzony przez dziennikarzy najlepszych czasopism motoryzacyjnych będących liderami w tej branży w Polsce.

Publikują tu autorzy z wiedzą i doświadczeniem, którzy dowiedli swojej skuteczności na rynku prasowym. Ich publikacje w ramach Wyboru Kierowców stanowią uzupełnienie ich działalności i są gwarancją jakości. Stąd hasło Jakość prasy w internecie.

Wybór Kierowców nie jest blogiem o wszystkim, ani na każdy temat. To serwis poświęcony motoryzacji, w szczególności samochodom. Wprawdzie znamy się nie tylko na niej, ale nie zamierzamy wykorzystywać tego miejsca do wypowiadania się na tematy inne, zwłaszcza takie, o których nie mamy pojęcia.

Celem tego serwisu jest tworzenie wiarygodnego źródła informacji. To miejsce w sieci, gdzie poznasz nie tylko opinie redaktorów Wyboru Kierowców, ale także inne punkty widzenia motoryzacyjnego świata.

Wybór Kierowców zrodził się z serwisu badawczego, który zbierał opinie użytkowników na temat samochodów i usług motoryzacyjnych. Z tej działalności nie rezygnujemy. Zamierzamy ją dalej rozwijać, teraz jako Marka #1 pod domeną markanr1.pl.
Przez długie lata działalność badawcza pomagała nam tworzyć czasopisma motoryzacyjne takie jak Motor czy Auto Moto. Do dziś są to liderzy prasy motoryzacyjnej w Polsce. Wierzymy, że w dużej części za sprawą wiedzy zebranej w ramach programu badawczego Wybór Kierowców stały się czasopismami trafiającymi w gusta Czytelników. Teraz chcemy, żeby wiedza ta przysłużyła się także internautom.

To, że serwis ten tworzą w dużej mierze dziennikarze prasowi nie jest przypadkiem. Chcemy, aby Wybór Kierowców był serwisem merytorycznym, fachowym nastawionym na treści wysokiej jakości. Nie chcemy polować na kliknięcia przy pomocy chwytliwych lecz pustych tytułów. Nie zamierzamy tworzyć wzbudzających ciekawość lecz nic nie wnoszących treści. Jakość prasy w internecie.