Mitsubishi

MITSUBISHI

Mitsubishi Motors Corporation – japoński konglomerat składający się z bardzo wielu przedsiębiorstw, w tym także marki samochodowej. Przedsiębiorstwo motoryzacyjne Mitsubishi Motors powstało w Tokio w 1917 roku. Logo marki znane jako trzy diamenty powstało przez połączenie herbów rodowych założycieli – trzech liści dębu oraz trzech rombów. Marka motoryzacyjna Mistubishi od 2016 roku wchodzi w skład aliansu Renault-Nissan-Mitsubishi.

NOWOŚCI

Mitsubishi Colt (2024). Opis wersji i cennik

Mitsubishi Colt w najnowszej odsłonie zadebiutowało w zeszłym roku. Ceny tego modelu zaczynają się od 72 990 zł. Poznaj dostępne wersje i silniki.

Mitsubishi ASX (2024). Opis wersji i cennik

Mitsubishi ASX w aktualnym wydaniu pojawiło się na rynku w zeszłym roku. Ceny tego modelu zaczynają się od 96 990 zł. Poznaj dostępne wersje i silniki.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV (2024). Opis wersji i cennik

Mitsubishi Eclipse Cross jest obecnie dostępne wyłącznie jako hybryda plug-in. Ceny tego modelu zaczynają się od 191 990 zł. Poznaj szczegóły oferty.

TESTY I PORÓWNANIA

Nowe Mitsubishi Colt (2024) – pierwsza jazda

Mitsubishi kilka miesięcy po nowym modelu ASX wprowadziło właśnie kolejną nowość – nowego Colta. Tradycyjna nazwa Colt odradza się, ale jako… klon Renault Clio. Dlaczego i czy to dobrze czy źle?

Mitsubishi ASX, Nissan Qashqai – PORÓWNANIE

Mitsubishi ASX pojawiło się na rynku w 2010 roku. Obecną, czyli już drugą generację Nissana Qashqaia zaprezentowano w roku 2013. Mitsubishi właśnie przeszło trzeci lifting, Qashqai II – jeden, w 2017 roku. Nie da się ukryć, że oba modele mają już swoje lata i wiele je łączy. Ale chyba jeszcze więcej dzieli.

Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 2WD Intense – TEST

Mitsubishi Eclipse Cross, najnowszy kompaktowy SUV japońskiego producenta, występuje z dwoma typami przekładni do wyboru – ręczną lub bezstopniową CVT. Jak model spisuje się w bazowej konfiguracji, ze skrzynią manualną i przednim napędem?

Mitsubishi Outlander PHEV kontra Toyota RAV4 Hybrid – PORÓWNANIE

Choć i Mitsubishi Outlander PHEV, i Toyota RAV4 Hybrid są hybrydowymi SUV-ami, ich układy napędowe dzieli przepaść. Który jest lepszy?

UŻYWANE I OPINIE

Używane Mitsubishi Eclipse Cross (od 2017 r.) – opinie, dane techniczne, typowe usterki

Moda na crossovery zaszła tak daleko, że niektórzy producenci postanowili odkurzyć historyczne nazwy modeli. Przykładem jest Mitsubishi Eclipse Cross. Jakie są opinie o tym modelu?

Najgorsze trzycylindrowe diesle. Awaryjne i drogie w naprawach

W wielu miejskich autach oferowane były trzycylindrowe turbodiesle. Niestety kultura pracy, dynamika czy trwałość pozostawiają sporo do życzenia. Które trzycylindrowe diesle są najgorsze?

10 najlepszych youngtimerów, które chcielibyśmy dostać od Mikołaja!

Jeżeli ktoś pracuje jeszcze nad listem do Świętego Mikołaja, a marzy o samochodzie, może wziąć pod uwagę nasze propozycje - niskie, ciasne, mocne, szybkie, drogie i przede wszystkim - pełne charakteru!

Najlepsze benzynowe, wolnossące silniki 2.0. Proste i bezawaryjne

Wolnossące silniki 2.0 zapewniają dobrą dynamikę i niezłą elastyczność przy bardzo wysokiej trwałości i nierzadko wzorowej współpracy z instalacjami LPG. Prezentujemy najlepsze motory 2.0 bez turbo.

Używane auto do 40 tys. zł. 10 polecanych modeli

Kto szuka używanego auta za 40 tys. zł, jest w dobrej sytuacji - może wybierać między wieloma ciekawymi modelami. Które mają najlepszą relację ceny do jakości?

Używany Mitsubishi Lancer VII (2003-2008) – opinie, dane techniczne, typowe usterki

Mitsubishi Lancer kojarzy się z autem wyczynowym lub sportowym, ale to również zwykły, rodzinny sedan. Jakie są opinie o VII generacji?

DANE TECHNICZNE