Ssangyong_logo

SsangYong

SsangYong – południowokoreańska marka będąca od 2023 roku częścią koncernu KG Group.  W gamie producenta dostępnej na polskim rynku znajdują się obecnie SUV-y różnych klas oraz pick-up.

NOWOŚCI

SsangYong Korando (2024). Opis wersji i cennik

SsangYong Korando należy do przedstawicieli segmentu kompaktowych SUV-ów. Ceny tego modelu zaczynają się od 108 490 zł. Poznaj szczegóły oferty.

SsangYong Tivoli (2024). Opis wersji i cennik

SsangYong Tivoli to najmniejszy SUV w portfolio koreańskiej marki. Ceny tego modelu zaczynają się od 91 900 zł. Poznaj szczegóły oferty.

SsangYong Torres (2024). Opis wersji i cennik

SsangYong Torres zadebiutował na polskim rynku w zeszłym roku. Ceny tego modelu zaczynają się od 139 900 zł. Poznaj szczegóły oferty.

TESTY I PORÓWNANIA

SsangYong Torres 1.5 T-GDi Wild – opinia, zalety i wady

Niebanalna stylistyka to główny wyróżnik SsangYonga Torresa. Sprawdziliśmy, co jeszcze ma do zaoferowania te model. Test koreańskiego SUV-a.

SsangYong Korando 1.5 T-GDi LPG – opinia, zalety i wady

Niedrogi kompaktowy SUV z instalacją gazową - SsangYong Korando jest propozycją dla kierowców, którzy nie lubią przepłacać przy zakupie auta i jego użytkowaniu.

SsangYong Korando 1.5 T-GDi LPG AWD – opinia, zalety i wady

SsangYong Korando wyróżnia się niedostępnym u rywali połączeniem turbodoładowanego silnika z instalacją LPG, automatyczną skrzynią biegów i napędem 4x4. Nasz test SsangYonga Korando w takiej właśnie konfiguracji.

UŻYWANE I OPINIE

Używany SsangYong Korando IV (od 2019 r.) – opinie, dane techniczne, typowe usterki

SsangYong Korando nie jest najbardziej znanym samochodem w klasie rodzinnych SUV-ów , ale to nie znaczy, że należy go ignorować podczas poszukiwań auta używanego. Dlaczego? Jakie są opinie o tym modelu i czy warto rozważyć jego zakup?

Używany SsangYong Rexton I (2001-2017) – opinie, dane techniczne, typowe usterki

Poszukujący dużego, rodzinnego SUV-a zazwyczaj nie zwracają uwagi na SsangYonga. Ta marka dopiero od niedawna pracuje na naprawdę dobre opinie, a wszelkie stereotypy i kiepska renoma ciągną się za nią od wielu lat. Jakie są opinie o Rextonie I?

Używany SsangYong Tivoli (od 2015 r.) – opinie, dane techniczne, typowe usterki

Niewielu wie, że SsangYong już od dawna oferuje SUV-y, podczas gdy niektóre marki dopiero od niedawna mają przedstawicieli w tych segmentach. Model Tivoli to jednak z ciekawszych propozycji ostatnich lat. Jakie są opinie o tym modelu?

DANE TECHNICZNE