KALKULATORY ONLINE

Kalkulatory online to wygodne narzędzia, które ułatwiają szybkie i dokładne obliczenia w codziennym życiu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obliczyć podatki, planować budżet domowy czy sprawdzić średnie spalanie paliwa, kalkulatory online oferują szeroki wybór funkcji. Korzystając z kalkulatorów online, oszczędzasz czas i minimalizujesz ryzyko błędów w swoich obliczeniach.

KALKULATORY ONLINE - LISTA

Kalkulator akcyzy za samochód (2024)

Ile zapłacimy za akcyzę przy zakupie samochodu osobowego, ciężarowego lub motocykla? Oto kalkulator przydatny do obliczania podatku akcyzowego.

Kalkulator ciśnienia opon (bar,psi)

Ciśnienie w oponach najczęściej podawane jest w barach lub w psi. Aby szybko przeliczyć te jednostki, przygotowaliśmy kalkulator bar-psi.

Kalkulator dni

Kalkulator, który pozwala wyliczyć ile dni zawiera okres czasu pomiędzy zadanymi datami.

Kalkulator doboru zamienników opon – rozmiar, przelicznik

Kalkulator ułatwia dobór zamienników opon. Pozwala na sprawdzenie różnych rozmiarów opon i felg.

Kalkulator godzin

Kalkulator, który pozwala wyliczyć ile godzin i minut zawiera okres czasu pomiędzy zadanymi datami.

Kalkulator jednostek długości (km, mi, nmi)

Kalkulator przydatny do przeliczania odległości pomiędzy kilometrami (km), milami (mi) i milami morskimi (nmi).

Kalkulator jednostek zużycia paliwa (litr/100km, mpg)

Kalkulator przelicza spalanie paliwa podane w litrach na 100km (l/100km) na mile na galon (mpg US - galon amerykański, mpg EUR - galon metryczny)

Kalkulator mocy (kW, KM, BHP)

Umożliwia przeliczanie jednostek mocy, pomiędzy kilowatami (kW), koniami mechanicznymi (KM) i BHP (Brake horse power).

Kalkulator momentu obrotowego (Nm, lb/ft, kGm)

Kalkulator umożliwiający przeliczanie jednostek momentu obrotowego - niutonometrów (nM), funtów na stopę (lb/ft) i kilogramometrów (kGm).

Kalkulator opłacalności montażu instalacji LPG

Kalkulator przydatny do obliczania opłacalności montażu LPG. Pozwala poznać koszty eksploatacji samochodu na benzynie, porównać je z kosztami eksploatacji samochodu na LPG i wyliczenie miesięcznych oszczędności oraz czasu, po jakim zwróci się koszt montażu instalacji LPG.

Kalkulator prędkości (km/h, mph, m/s) – przelicznik, jednostki

Kalkulator przydatny do przeliczania prędkości pomiędzy kilometrami na godzinę (km/h), milami na godzinę (mph) i metrami na sekundę (m/s).

Kalkulator spalania (średnie, l/100 km)

Czy chcesz znać średnie spalanie swojego samochodu? Kalkulator średniego zużycia paliwa to niezastąpione narzędzie dla każdego kierowcy.

Kalkulator stawki podatku od kupna samochodu PCC-3 (2024)

Po kupnie samochodu drogą umowy kupna-sprzedaży należy zapłacić podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC-3). Oto kalkulator, za pomocą którego obliczymy wartość podatku od kupna samochodu.

Kalkulator VAT brutto-netto

Ile zapłacimy VAT-u kupując samochód z ceną netto? Ile w cenie brutto jest VAT-u? Oto nasz kalkulator brutto-netto i netto-brutto.

Kalkulator wymiarów (cm, in., ft.)

Kalkulator umożliwiający przeliczanie jednostek długości - centymetrów (cm), cali (in.) i stóp (ft.).

Kalkulator zasięgu samochodu elektrycznego

Jak określić zasięg samochodu elektrycznego? Oto nasz kalkulator zasięgu elektryka. Wystarczy podać pojemność akumulatorów i średnie zużycie energii.

Kalkulator złomowania samochodu

Kalkulator złomowania samochodu to narzędzie online, które umożliwia bezpłatną i szacunkową wycenę złomowania pojazdu, bez konieczności wizyty na szrocie.