NowościAktualnościElektryczny Fiat 500 w abonamencie Simply Drive

Elektryczny Fiat 500 w abonamencie Simply Drive

Nowy Fiat 500 to stylowe, miejskie auto z napędem elektrycznym. Teraz samochód ten jest dostępny w atrakcyjnym abonamencie Simply Drive już od 730 zł netto miesięcznie. Sprawdź szczegóły oferty.

Przedstawiony w 2020 roku, w pełni elektryczny Fiat 500 jest miejskim samochodem na miarę XXI wieku. Zachował bowiem najważniejsze cechy poprzedników, takie jak niewielkie rozmiary czy stylowy wygląd, dodając do nich nowe argumenty przemawiające za jego wyborem, w tym spory zasięg (nawet do 460 km w cyklu miejskim), zaawansowane systemy wsparcia kierowcy oraz nowoczesne multimedia zapewniające m.in. bezprzewodową integrację z Apple CarPlay i Android Auto.

Fiat 500e

Znakiem czasów jest również fakt, że obecnie klienci coraz częściej decydują się na inne formy finansowania, jak np. leasing lub abonament, niż zakup za gotówkę. Ponadto w ogólnej liczbie rejestracji nowych samochodów stale rośnie udział firm, który wynosi aktualnie ponad 72%. Z tych powodów to właśnie z myślą o klientach instytucjonalnych Fiat przygotował swoją najnowszą ofertę – abonament Simply Drive.

Abonament Simply Drive pozwala odczuwalnie zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem floty samochodowej, ponieważ przedsiębiorca nie musi kupować auta na własność. Po prostu użytkuje je przez określony czas, a po upływie wyznaczonego terminu wymienia na nowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu może jeździć samochodem prosto z salonu, nie przepłacając przy tym ani nie martwiąc się o późniejszą odsprzedaż.

Fiat 500e

Oferta abonamentu Simply Drive jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb, preferencji i możliwości, a wysokość comiesięcznej raty nie zmienia się przez cały okres umowy. Wybierając tę formę finansowania, klient zyskuje możliwość korzystania z palety nowych aut oraz spersonalizowanych usług i ma zagwarantowane profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki współpracy. Do najważniejszych korzyści z abonamentu Simply Drive należą:

  • stała niska miesięczna rata,
  • elastyczny okres finansowania,
  • dogodny sposób zakończenia umowy (zwrot lub wykup samochodu albo rozłożenie wartości rezydualnej na dogodne raty),
  • stałe koszty utrzymania samochodu,
  • ubezpieczenie.

Więcej na temat abonamentu Simply Drive i warunków skorzystania z oferty znajdziecie na stronie producenta.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji