NowościAktualnościKultowy Fiat 500 w abonamencie Simply Drive

Kultowy Fiat 500 w abonamencie Simply Drive

Ponadczasowy styl, oszczędny silnik i atrakcyjne formy finansowania to składowe rynkowego sukcesu Fiata 500. Teraz ten produkowany w Polsce samochód jest dostępny w abonamencie Simply Drive już od 599 zł netto miesięcznie. Sprawdź szczegóły oferty.

Fiat 500 to prawdziwy fenomen i bez wątpienia jedna z największych ikon współczesnej motoryzacji. Choć jest na rynku od przeszło 15 lat, to czas się go nie ima. Ten samochód po prostu nie chce się zestarzeć i mimo upływu czasu nadal należy do grona najchętniej kupowanych nowych aut w Europie – w ubiegłym roku na Starym Kontynencie sprzedano blisko 180 tysięcy egzemplarzy „Pięćsetki”, co zapewniło jej czwartą pozycję w zestawieniu bestsellerów.

Popularność opisywanego modelu wynika z wielu czynników, do których zaliczamy przede wszystkim oryginalny wygląd nawiązujący do klasycznego Fiata 500 oraz poręczność i funkcjonalność na co dzień. Po stronie atutów tego auta można wskazać jeszcze chociażby przemyślane modernizacje, takie jak wprowadzony w 2020 roku oszczędny napęd hybrydowy. Nie zapominajmy też, że wytwarzany w Polsce Fiat 500 jest jednym z najtańszych nowych samochodów na rynku.

Fiat 500

W dzisiejszych czasach klienci coraz częściej wybierają nowoczesne formy finansowania, jak np. leasing lub abonament, zamiast zakupu za gotówkę. Do tego obecnie za ponad 70% wszystkich rejestracji nowych aut odpowiadają firmy i przedsiębiorstwa. Dlatego to właśnie z myślą o klientach instytucjonalnych Fiat przygotował swoją najnowszą ofertę – abonament Simply Drive.

Abonament Simply Drive pozwala znacząco obniżyć koszty związane z prowadzeniem floty samochodowej. Przedsiębiorca nie musi bowiem kupować auta na własność – może użytkować je przez określony czas, a po upływie wyznaczonego terminu wymienić na nowe. Dzięki temu może podróżować samochodem prosto z salonu, a przy tym nie przepłacać ani nie martwić się o późniejszą odsprzedaż.

Fiat 500C

Oferta abonamentu Simply Drive jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb, preferencji i możliwości, a wysokość comiesięcznej raty nie zmienia się przez cały okres umowy. Wybierając tę formę finansowania, klient zyskuje możliwość korzystania z palety nowych aut oraz spersonalizowanych usług i ma zagwarantowane profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki współpracy. Do najważniejszych korzyści z abonamentu Simply Drive należą:

  • stała niska miesięczna rata (od 599 zł netto),
  • elastyczny okres finansowania (od 24 do 60 miesięcy),
  • przebieg dostosowany do warunków eksploatacji (od 10 000 km do 200 000 km),
  • dogodny sposób zakończenia umowy (zwrot lub wykup samochodu albo rozłożenie wartości rezydualnej na dogodne raty),
  • pełna kontrola nad wydatkami,
  • kompleksowa obsługa w serwisie.

Więcej na temat abonamentu Simply Drive i warunków skorzystania z oferty znajdziecie na stronie producenta.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji