NowościAktualnościNowy Fiat Ducato w atrakcyjnym leasingu

Nowy Fiat Ducato w atrakcyjnym leasingu

Przedsiębiorcy szukający auta dostawczego do firmy powinni zainteresować się nowym Fiatem Ducato. Model ten jest aktualnie oferowany w leasingu od 101%. Sprawdź szczegóły oferty.

Obecny na rynku od przeszło 40 lat Fiat Ducato to samochód globalny, który jest sprzedawany w ponad 80 krajach na całym świecie i zalicza się do grona najpopularniejszych modeli w najnowszej historii włoski marki. Do tej pory łącznie wyprodukowano więcej niż 3,5 miliona egzemplarzy, a od niedawna dołączają do nich auta montowane w Polsce. Ducato jest bowiem wytwarzane w fabryce Stellantis w Gliwicach.

Fiat Ducato (2024)

Aktualna generacja dostawczego Fiata zadebiutowała w 2006 roku i od tego czasu jest nieustannie udoskonalana. Dzięki ciągłej ewolucji i wprowadzaniu innowacji prezentowany model stał się liderem w swoim segmencie, zajmując przez 8 lat z rzędu wiodącą pozycję na rynku (od 2014 do 2021 roku). Mnogość wariantów i wszechstronność sprawiają, że Ducato jest cenione zarówno przez profesjonalistów wykorzystujących ten samochód do pracy, jak i firmy wykonujące specjalne zabudowy (np. kamperową). Po stronie atutów Fiata Ducato można dopisać również niezawodność oraz niskie koszty użytkowania.

Fiat Ducato (2024)

Klienci mają do wyboru szeroką gamę wersji nadwoziowych i silnikowych. W ofercie znajdziemy m.in. dostawczy furgon oraz podwozie pod zabudowę z pojedynczą lub podwójna kabiną. Paleta dostępnych jednostek napędowych obejmuje natomiast 2,2-litrowego turbodiesla w trzech wariantach mocy (120, 140 lub 180 KM) oraz E-Ducato z napędem elektrycznym (moc do 270 KM i zasięg do 420 km).

Fiat Ducato (2024)

Ceny nowego Fiata Ducato w wersji wysokoprężnej startują od 127 600 zł netto, a w wersji elektrycznej od 245 082 zł netto. Przedsiębiorcy zainteresowani zakupem tego modelu powinni zapoznać się z atrakcyjną ofertą finansowania przygotowaną przez Fiat Professional. Szczególnie warty rozważenia jest leasing od 101% (okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%). Więcej informacji na ten temat można otrzymać się u Autoryzowanych Dealerów Fiat Professional.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji