BAIC – Kierownik regionalny

  • Pełen etat
  • Warszawa
  • 9 000-14 000 zł/mies netto PLN / Miesiąc

Kierownik regionalny

Zakres obowiązków

  • Współpraca z siecią dealerską w zakresie sprzedaży, oferty handlowej i promocyjnej
  • Sprzedaż oraz budowanie relacji z Dealerami
  • Koordynacja przygotowania ofert na samochody dla klientów flotowych
  • Udział w przygotowaniu materiałów ofertowych, negocjacjach kontraktów, prezentacja produktów i spotkania z klientami
  • Planowanie i raportowanie sprzedaży indywidualnej i flotowej
  • Odpowiedzialność za realizację celów ilościowych i jakościowych
  • Informowanie sieci dealerskich o nowych produktach, promocjach i rozwiązaniach dla klientów indywidualnych i flotowych
  • Udział w planowanie działań promocyjnych i handlowych
  • Współudział w opracowaniu i wdrażaniu strategii handlowej
  • Udział we wdrażaniu nowych punktów sieci dealerskiej
  • Szkolenie i audyty sieci dealerskiej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Komunikatywność, umiejętność myślenia i planowania strategicznego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • samochód służbowy z kartą paliwową
  • praca z pasjonatami motoryzacji, możliwości rozwoju

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.

NEWSY