NowościAktualnościTam nadal jest promocja na paliwo. Korzyści na tankowaniu są znaczące

Tam nadal jest promocja na paliwo. Korzyści na tankowaniu są znaczące

Jedna z sieci stacji paliw właśnie przedłużyła swoją promocję na paliwo. Zobacz, gdzie można nieco zaoszczędzić na tankowaniu.

Ostatnie dni przyniosły kolejne podwyżki cen paliw i kierowcy słusznie obawiają się o swoje najbliższe plany wyjazdowe – mowa tu głównie o podróżowaniu w okresie Świąt Bożego Narodzenia i ferii zimowych. Sytuacji nie poprawia fakt, że po wakacyjnych rabatach na paliwo nie ma już od dawna śladu. Na szczęście nie na wszystkich stacjach, bo jedna sieć wciąż oferuje promocje na paliwo, i to na podobnych warunkach jak te obowiązujące latem. Jakby tego było mało, zdecydowano się przedłużyć je o kolejne kilka miesięcy, co pozwoli zaoszczędzić trochę na paliwie zimą. O jakich stacjach mowa?

Promocja na paliwo – Shell. Ile można zaoszczędzić?

Promocja na paliwo wciąż obowiązuje na stacjach Shell. Konkretnie mowa o akcji „7 dni korzyści dla Klubowiczów”, która skierowana jest do osób będących uczestnikami programu lojalnościowego Shell ClubSmart. W jej ramach kierowcy mogą otrzymać rabat w wysokości 30 groszy na każdym litrze paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Promocja trwa przez 7 dni w tygodniu i nie obejmuje żadnego limitu tankowań. Aby z niej skorzystać, trzeba zatankować od 10 do 60 l paliwa do pojazdu o maksymalnej masie 3,5 t lub do atestowanego kanistra. Za każde kolejne litry w ramach jednego tankowania trzeba już zapłacić po regularnej cenie. Rabat nie obowiązuje jednak w przypadku transakcji realizowanych kartami paliwowymi albo Kartami Dużej Rodziny.

Shell – promocja na paliwo. Do kiedy?

Shell właśnie poinformował, że promocja „7 dni korzyści dla Klubowiczów” zostaje przedłużona do 29 lutego 2024 roku. Jest zatem spora szansa na ograniczenie wydatków na paliwo np. podczas wyjazdu na ferie. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie Shell ClubSmart. Najwygodniej zrobić to w dedykowanej aplikacji.

Polecamy również:

Aktualne, średnie ceny paliw w Polsce (95, 98, ON, LPG)

Czy paliwo się psuje?

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

1 KOMENTARZ

  1. Faktycznie promocja jest ale nie już tak korzystna jak latem. W sezonie letnim i bodajże jeszcze we wrześniu promocja mówiła o „paliwie premium w cenie paliwa podstawowego”. Wtedy to rabat też wynosił 0,30zł/l ale różnica w cenie pomiędzy paliwem „podstawowym” a paliwem „premium” wynosiła właśnie 30 groszy zatem kupując paliwo ulepszone można było mówić o okazji. Teraz niestety różnica ta wynosi średnio 60 groszy na litrze zatem ostatecznie oszczędność jest mało odczuwalna. Po prostu znacząco podniesiono cenę paliw ulepszonych i zastosowano chwyt marketingowy w postaci rabatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji