NowościAktualnościWracają promocje na paliwo. Takich rabatów jeszcze nie było

Wracają promocje na paliwo. Takich rabatów jeszcze nie było

Popularna sieć stacji paliw jako pierwsza uruchamia wakacyjną promocję na paliwo. Zobacz, kto dostanie rabat i ile można zaoszczędzić na tankowaniu.

Ubiegłoroczne promocje na paliwo cieszyły się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo pozwalały zaoszczędzić nawet 40 groszy na litrze paliwa, pod warunkiem uczestnictwa w programie lojalnościowym danej stacji (co nie było wielkim problemem, gdyż wielu kierowców i tak zbierało punkty nawet w kilku sieciach stacji paliw). Wraz ze zbliżającymi się wakacjami 2023 roku coraz częściej pojawiały się pytania o ewentualne obniżki na paliwo i w tym roku. Do tego tematu odniósł się Orlen informując, że podobna promocja znów się pojawi, jednak do tej pory nie podał żadnych konkretów. Wszystko wskazuje jednak, że to inna stacja jako pierwsza ogłosi promocję na paliwo w 2023 roku. Gdzie będzie można taniej zatankować i na jaki rabat będzie można liczyć?

Promocja na paliwo Circle K. Jaki rabat obejmuje?

Kierowcy będą mogli skorzystać zupełnie nowej promocji na paliw od dnia zakończenia roku szkolnego, czyli od 23 czerwca 2023 roku. Tym razem na tańsze tankowanie można liczyć na stacjach Circle K, a dokładnie na blisko 400 placówkach tej sieci w całej Polsce. Rabaty rozpoczną się akcją „Summer Day”, zakładającą, że w dniu 23 czerwca 2023 r. w godzinach 14:00-17:00 kierowcom będzie przysługiwał rabat 50 groszy na litrze paliwa miles i milesPLUS. Z kolei tego dnia po godzinie 17:00 ruszy promocja „Summer Weekends”. W jej ramach kierowcy mogą liczyć na obniżkę 35 groszy na litrze paliwa miles, milesPLUS i SupraGas. Aby uzyskać rabat, należy w ramach jednej transakcji zatankować do 85 l paliwa. Co istotne, z promocji będzie można skorzystać dowolną ilość razy.

Circle K – rabat na paliwo. Kto może skorzystać?

Podobnie jak w ubiegłorocznych obniżkach, aktualna promocja na paliwo na stacjach Circle K obejmuje jedynie posiadaczy karty lojalnościowej EXTRA – zarówno dotychczasowych, jak i dołączających do programu bezpośrednio po zatankowaniu paliwa. Uczestnikom przy okazji przysługują inne rabaty, m.in. 10 groszy na litrze paliwa bazowego (także LPG) i 15 groszy na paliwo premium pod warunkiem zatankowania 50 litrów.

Niewykluczone, że promocja na paliwo Circle K przyspieszy uruchomienie rabatów na kolejnych stacjach. O kolejnych obniżkach będziemy informować na bieżąco.

Polecamy również:

Aktualne, średnie ceny paliw w Polsce (95, 98, ON, LPG)

Co wchodzi w skład ceny za litr paliwa? Oto za co płacimy

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji