NowościAktualnościTo nie koniec rabatów na paliwo. Stacje wydłużają promocje

To nie koniec rabatów na paliwo. Stacje wydłużają promocje

Kierowcy nadal mogą liczyć na tańsze tankowanie – stacje nie wycofały rabatów paliwowych. Ile jeszcze potrwają promocje na paliwo? Gdzie można taniej tankować?

Pod koniec czerwca 2022 r. Orlen swoją wakacyjną promocją na paliwo zapoczątkował serię obniżek także na innych stacjach. W efekcie przez całe wakacje można było taniej tankować na stacjach Orlen, Shell, Lotos, BP, Circle K i Moya. Zazwyczaj można było liczyć na rabat 30 groszy na każdym litrze paliwa. Warunek: posiadanie zarejestrowanej karty w programie lojalnościowym i limit 3 promocyjnych tankowań do 50 l w miesiącu. Nieograniczoną liczbę objętych rabatem tankowań wprowadził za to Shell, z kolei BP udostępniło promocję także osobom spoza programu lojalnościowego – co prawda o niższym wymiarze (10 groszy na litrze), ale zawsze. Na jeszcze wyższe rabaty (38-40 groszy na litrze) mogli liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Kiedy kończą się promocje na paliwo? Gdzie taniej tankować jesienią?

Promocje na paliwo na stacjach Shell, Lotos, BP i Circle K miały wygasnąć w ostatni dzień wakacji, czyli 31 sierpnia 2022 r. o godzinie 23:59. Tego dnia Orlen powiadomił jednak, że przedłuża wakacyjną promocję na paliwo do 15 września 2022 r. Na odpowiedź innych stacji nie trzeba było długo czekać – BP przedłużyło udzielanie rabatów do odwołania, a Shell i Lotos do końca września.

Jedna sieć od początku nie rezygnowała jednak z upustów – mowa o stacjach Moya. Obowiązują na nich nieco inne zniżki. Przede wszystkim nie trzeba być członkiem programu lojalnościowego. Samo zatankowanie paliwa (do 60 l) uprawnia do skorzystania z rabatu w wysokości 10 groszy na litrze. Kupno gorącego napoju, hot doga, zapiekanki lub płynu do spryskiwaczy pozwoli zwiększyć promocję do 20 gr./l, natomiast dwóch takich produktów – do 30 gr./l. Upust nie dotyczy jednak tankowania LPG i płatności kartami flotowymi, nie zostanie też naliczony w przypadku zatankowania więcej niż 60 l paliwa.

Redakcja poleca:

Aktualne, średnie ceny paliw w Polsce (95, 98, ON, LPG)

Czy można zatankować więcej paliwa, niż mieści bak?

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji