NowościAktualnościWakacyjna obniżka cen na Orlenie. Znamy szczegóły promocji

Wakacyjna obniżka cen na Orlenie. Znamy szczegóły promocji

W te wakacje polscy kierowcy znów mogą liczyć na tańsze tankowanie na stacjach Orlenu. Koncern ujawnił właśnie szczegóły nowej promocji. Dowiedz się więcej.

W ubiegłym roku byliśmy świadkami rekordowych cen na stacjach paliw, na co wpływ miało wiele czynników, w tym przede wszystkim rosyjska inwazja na Ukrainę. W odpowiedzi na to największe sieci w Polsce wprowadziły w okresie wakacyjnym liczne promocje, dzięki którym można było zaoszczędzić nawet 40 groszy na każdym litrze paliwa. Choć aktualnie ceny na stacjach nie są już na szczęście tak wysokie jak przed rokiem, to w te wakacje kierowcy również będą mogli skorzystać z promocji na Orlenie. Dziś poznaliśmy jej szczegóły.

Nowa promocja na paliwo na stacjach Orlen będzie obowiązywała od 30 czerwca do 31 sierpnia. Obniżka cen wyniesie 30 groszy na każdym litrze benzyny i oleju napędowego, a posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą otrzymać jeszcze większy rabat – 40 groszy. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie karty Vitay lub aplikacji Vitay na smartfonie. Każdy kierowca będzie mógł w sumie zatankować nawet 400 litrów tańszego paliwa, bowiem miesięczny limit wynosi 4 tankowania, każde maksymalnie do 50 litrów.

Warto wspomnieć, że Orlen nie jest jedynym koncernem paliwowym, która w tym roku przygotowała promocję dla polskich kierowców. Już wcześniej inna sieć poinformowała o nowej akcji rabatowej. Tylko dziś 23 czerwca w godzinach 14:00-17:00 na stacjach Circle K można skorzystać z obniżki cen paliw aż 50 gr/l dla posiadaczy karty EXTRA. Po godzinie 17:00 zostanie natomiast uruchomiona kolejna akcja promocyjna, w ramach której w każdy wakacyjny weekend na stacjach tej marki będzie można tankować taniej o 35 gr/l.

Polecamy również:

Aktualne, średnie ceny paliw w Polsce (95, 98, ON, LPG)

Co wchodzi w skład ceny za litr paliwa? Oto za co płacimy

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji