Praca zdalna na home office nie zawsze jest możliwa. Okazuje się jednak, że przy odrobinie kreatywności można w takich warunkach stworzyć nawet spot reklamowy auta.

Ostatnie miesiące upłynęły pod hasłem #zostańwdomu – wszystko w imię walki z koronawirusem. Nasze domy i mieszkania zamieniły się w biura, szkoły i place zabaw. Wiele osób nie zdawało sobie sprawy, jak wiele można załatwić bez wychodzenia z pokoju. Dotyczy to także… kręcenia reklam! Dowodem na to jest projekt Skoda [email protected], o którym przeczytacie poniżej.

Nakręcone w domu: Skoda Kodiaq

Podczas pracy na home office czasami trudno się skupić, zwłaszcza gdy wszystko wokół nas rozprasza. To właśnie stało się inspiracją dla Steffena Haarsa, który za pomocą aparatu cyfrowego nakręcił spot Skody Kodiaq. Twórca jest holenderskim reżyserem i scenarzystą, najbardziej znanym z serialu New Kids.

Nakręcone w domu: Skoda Karoq

Ten klip ma dwóch bohaterów: Skodę Karoq oraz psa imieniem Paco. Autorem reklamy jest Johan Kramer, któremu w nagraniu pomagała córka. Efekt ich pracy został uwieczniony na klasycznej, 8-milimetrowej taśmie filmowej. Kramer to holenderska ikona świata reklamy i filmów dokumentalnych, wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość.

Nakręcone w domu: Skoda Kamiq

Spot reklamowy Skody Kamiq został zrealizowany techniką animacji poklatkowej. Za jego przygotowanie odpowiada holenderski duet From Form: Ashley Govers i Jurjen Versteeg. W ograniczonej przestrzeni mieszkania twórcy urządzili „polowanie” na miejskiego crossovera.

Zobacz również:

Motoryzacyjne gry i zabawy od Skody

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here