Tesla Model 3 jest na rynku od 2017 roku. Jakie zmiany wprowadzono od tego czasu? Sprawdź w naszym artykule.

Produkcja Tesli Model 3 rozpoczęła się w 2017 r., a dwa lata później pierwsze egzemplarze tego auta oficjalnie trafiły na Stary Kontynent. W wielu europejskich krajach jest to najpopularniejszy „elektryk”, a w niektórych znajduje się nawet w czołówce najchętniej kupowanych nowych samochodów ogółem.

Typowe dla Tesli jest to, że auta z początku produkcji bardziej przypominają prototypy niż gotowy samochód. W kolejnych latach są wprowadzane różne zmiany, których przeciętny użytkownik nawet nie zauważy. Nie brakuje jednak osób, które w poszukiwaniu różnic między poszczególnymi rocznikami aut Tesli są w stanie przeprowadzić wnikliwe „śledztwo”.

Do tego grona zalicza się twórca kanału Cleanerwatt, który w jednym z filmików pokazał, jak zmieniała się Tesla Model 3. Zachęcamy do obejrzenia poniższego nagrania:

Przez lata Model 3 został znacząco ulepszony, m.in. poprawiły się jego osiągi, a miejsce komputera Nvidii zajęła bardziej zaawansowana jednostka Hardware 3, będąca autorskim rozwiązaniem Tesli. Pomimo to część problemów jest nadal aktualna, w tym przede wszystkim kwestia jakości montażu. W ubiegłym miesiącu pisaliśmy o tym, że w Modelu 3 odpadła kierownica, bo jak się okazało, ktoś w fabryce zapomniał ją przykręcić.

Zobacz również:

Ewolucja Tesli. Historia zmian w Modelu S

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj