NowościAktualnościOd dziś duże rabaty na stacjach. Majówkowe promocje na paliwo

Od dziś duże rabaty na stacjach. Majówkowe promocje na paliwo

Podczas tegorocznej majówki można skorzystać z wielu rabatów na tankowanie. Oto szczegóły nowej promocji Orlenu i nie tylko.

Z okresowymi promocjami na paliwo kierowcy mieli okazję spotkać się m.in. podczas ubiegłorocznych wakacji. Mieli wówczas okazję kupować paliwo taniej o ok. 30 groszy na każdym litrze, a nawet jeśli dana stacja wprowadziła limity na liczbę tanich tankowań, to zawsze mogli udać się do innej placówki – podobne promocje obowiązywały na praktycznie wszystkich „markowych” stacjach.

Biorąc pod uwagę aktualne, wciąż wysokie ceny paliw w Polsce, zapewne wielu kierowców ucieszy się na myśl, że w najbliższych dniach znów będą mogli zatankować taniej. Nieprzypadkowo akurat teraz, gdyż w tym roku „wypada” bardzo długi weekend majowy – niektórzy rozpoczynają go już kilka dni przed końcem kwietnia. Z nową promocją w pierwszej kolejności wystartował Orlen, ale w ślad za nim już idą kolejne stacje. Gdzie można liczyć na tańsze paliwo?

Promocja Orlenu (majówka 2024). Jaki rabat na paliwo?

Majówkowa promocja Orlenu zaczyna się najwcześniej, bo w piątek 26 kwietnia 2024 roku i potrwa aż do 5 maja 2024 roku do godziny 23:59. Przebiega na podobnych warunkach jak we wcześniejszych latach. Mogą z niej skorzystać kierowcy należący do programu Vitay, czyli zarejestrowani w aplikacji mobilnej Orlen Vitay lub mający plastikową kartę Vitay, na którą zbierają punkty. Warto podkreślić, że z promocji na paliwo mogą skorzystać nowi kierowcy, ale wyłącznie Ci którzy zarejestrowali się w aplikacji. Rabaty przydzielane są na paliwa Efecta i Verva. Standardowo wynoszą 30 groszy na każdym litrze, natomiast posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na 40 groszy na litrze. Podczas trwania promocji można dokonać dwóch tańszych tankowań do 50 litrów na każdym.

Nowością w ramach promocji Orlenu są rabaty dla posiadaczy samochodów elektrycznych. W dniach 1-5 maja będą mogli skorzystać z 10-procentowego rabatu na ładowanie na stacjach Orlen i punktach ładowania Energi z Grupy Orlen. Warunek – kierowca musi być zarejestrowany w aplikacji Orlen Charge.

Circle K – promocja na paliwo (majówka 2024)

Odpowiedź na promocję Orlenu przyszła dość szybko, bo od 30 kwietnia 2024 roku zaczną obowiązywać rabaty na paliwo na stacjach Circle K. Także ta oferta potrwa do 5 maja. W jej ramach kierowcy posiadający kartę Circle K Extra również oszczędzą 30 groszy na litrze paliwa miles lub milesPLUS przy zatankowaniu za każdym razem od 20 do 50 litrów, lecz Circle K nie wprowadziła limitów odnośnie liczby tańszych tankowań. Mało tego, rabat dotyczy także autogazu – 10 groszy na litrze LPG SupraGas.

Niewykluczone, że w ślad za Orlenem i Circle K podobne promocje niebawem pojawią się także na innych stacjach. Warto to sprawdzić, zwłaszcza gdy posiadamy tam kartę lojalnościową.

Polecamy również:

Aktualne, średnie ceny paliw w Polsce (95, 98, ON, LPG)

Czy paliwo się psuje?

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji