PoradyPoradyDobierz olej Mobil - wyszukiwarka oleju do aut

Dobierz olej Mobil – wyszukiwarka oleju do aut

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek olejowych jest Mobil. Na stronie tej firmy działa wyszukiwarka oleju, która pozwala na ustalenie parametrów oleju czy innych płynów eksploatacyjnych i ich objętości.

Mobil, podobnie jak inne marki olejowe, postanowił na utrwalanie swojego wizerunku przez zaangażowanie w sport motorowy. Nazwa tej firmy często pojawiała się na samochodach wyścigowych.

Nie bez znaczenia dla kierowców jest też szeroka paleta produktów firmy Mobil. Produkuje ona oleje dla samochodów osobowych i dostawczych oraz ciężarówek. Zróżnicowane parametry ułatwiają dobranie oleju Mobil do potrzeb kierowcy wyciskającego wszelkie soki z silnika, użytkownika starszego pojazdu, jak i szukającego oszczędności.

Planujący zakup oleju Mobil powinni zajrzeć na stronę firmy, gdzie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka – link do niej tutaj. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, jak marka, model, typ silnika i rocznik, by poznać rekomendowane oleje i wybrane płyny eksploatacyjne marki Mobil.

Redakcja poleca: Nadmiar oleju w silniku – więcej szkód, niż pożytku!

Niestety wyszukiwarka Mobil jest relatywnie mało rozbudowana. Co prawda poznamy potrzebną ilość oleju, ale pozostałe płyny eksploatacyjne czy kody silnika, dosyć często prezentowane w wyszukiwarkach innych firm, nie są tu obecne lub prezentowane w ograniczonym zakresie.

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji