PoradyDobierz olej Shell. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Dobierz olej Shell. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek olejowych jest Shell. Warto wiedzieć, że na stronie tej brytyjskiej firmy działa bardzo dobra wyszukiwarka oleju, która pozwala na ustalenie parametrów oleju czy innych płynów eksploatacyjnych oraz ich objętości.

Wizerunek Shella od lat buduje zaangażowanie w sport motorowy. Nazwa tej firmy pojawiała się na najlepszych rajdówkach klasy WRC, wyścigówkach, prototypach, bolidach  F1 czy banerach rozmieszonych wokół torów czy tras zawodów.

Nie bez znaczenia dla kierowców jest też szeroka paleta produktów firmy Shell. Produkuje ona oleje dla samochodów osobowych, vanów, ciężarówek, motocykli czy maszyn rolniczych. Zróżnicowane parametry ułatwiają dobranie oleju Shell do potrzeb kierowcy wyciskającego wszelkie soki z silnika, użytkownika starszego pojazdu, jak i szukającego oszczędności. To wszystko przy cenach, które uchodzą za rozsądne na tle konkurencji.

Kto planuje zakup oleju marki Shell, powinien zajrzeć na stronę firmy, gdzie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka – link do niej tutaj. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, jak marka, model, typ silnika i rocznik, by poznać rekomendowane lub alternatywne oleje, a także inne płyny eksploatacyjne marki Shell.

Redakcja poleca: Nadmiar oleju w silniku – więcej szkód, niż pożytku!

Co ważne, przygotowana przez Shell wyszukiwarka olejów podaje też niezbędne w procesie wymiany ilości danego płynu eksploatacyjnego. Takie informacje mogą być przydatne również osobom, które zdecydują się na użycie produktów innych firm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji