PoradyPoradyDobierz olej Fuchs. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Dobierz olej Fuchs. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek olejowych jest Fuchs. Na stronie tej firmy działa bardzo dobra wyszukiwarka oleju, która pozwala na ustalenie parametrów oleju czy innych płynów eksploatacyjnych oraz kodów silnika i skrzyni biegów.

Wizerunek olejów Fuchs od lat buduje zaangażowanie producenta w sport motorowy. Nazwa tej firmy pojawiała się na najlepszych rajdówkach klasy WRC, wyścigówkach, prototypach, bolidach czy banerach rozmieszonych wokół torów czy tras zawodów.

Duża popularność produktów firmy Fuchs wynika też z palety dostępnych płynów. Fuchs produkuje oleje dla samochodów osobowych, vanów, ciężarówek, motocykli czy maszyn rolniczych. Zróżnicowane parametry ułatwiają dobranie Fuchsa do potrzeb kierowcy wyciskającego wszelkie soki z silnika, użytkownika starszego pojazdu, jak i szukającego oszczędności. To wszystko przy cenach, które uchodzą za rozsądne na tle konkurencji.

Kto planuje zakup i dobranie oleju marki Fuchs, powinien zajrzeć na stronę firmy, gdzie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka – link do niej tutaj. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, jak marka, model, typ silnika i rocznik, by poznać rekomendowane oleje i inne płyny eksploatacyjne marki Fuchs.

Redakcja poleca: Nadmiar oleju w silniku – więcej szkód, niż pożytku!

Dostępna na stronie Fuchs wyszukiwarka olejów podaje też kody silników i skrzyń biegów. Poza optymalnym dla danego auta olejem czy płynem eksploatacyjnym, wyszukiwarka Fuchs dobiera także inne oleje – tańsze, zawierające dodatki czyszczące lub przeznaczone do samochodów eksploatowanych w trudniejszych warunkach. Jeżeli dany produkt nie występuje w ofercie Fuchsa, firma zaleca stosowanie oryginalnego, firmowanego przez producenta pojazdu produktu.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji