PoradyDobierz olej Total. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Dobierz olej Total. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Jedną z najwyżej ocenianych marek olejowych jest Total. Na stronie tej francuskiej firmy działa bardzo dobra wyszukiwarka oleju, która pozwala na ustalenie parametrów oleju czy innych płynów eksploatacyjnych oraz ich objętości.

Osoby biorące udział w badaniu Marka Nr 1 2022 uznały Total za szóstą najlepszą markę olejową. Awansowała ona o pozycję względem poprzedniej edycji badania.  Wizerunek olejów Total od lat buduje zaangażowanie producenta w sport motorowy. Nazwa tej firmy pojawiała się na najlepszych rajdówkach klasy WRC, wyścigówkach, prototypach, bolidach czy banerach rozmieszonych wokół torów czy tras zawodów.

Nie bez znaczenia dla kierowców jest też szeroka paleta produktów firmy Total. Produkuje ona oleje dla samochodów osobowych, vanów, ciężarówek, motocykli czy maszyn rolniczych. Zróżnicowane parametry ułatwiają dobranie Totala do potrzeb kierowcy wyciskającego wszelkie soki z silnika, użytkownika starszego pojazdu, jak i szukającego oszczędności. To wszystko przy cenach, które uchodzą za rozsądne na tle konkurencji.

Kto planuje zakup oleju marki Total, powinien zajrzeć na stronę firmy, gdzie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka – link do niej tutaj. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, jak marka, model, typ silnika i rocznik, by poznać rekomendowane oleje i inne płyny eksploatacyjne marki Total.

Redakcja poleca: Nadmiar oleju w silniku – więcej szkód, niż pożytku!

Co ważne, przygotowana przez Total wyszukiwarka olejów podaje też kody silników i skrzyń biegów oraz niezbędne w procesie wymiany ilości danego płynu eksploatacyjnego (także chłodzącego, hamulcowego czy pracującego w układzie wspomagania kierownicy). Takie informacje mogą być przydatne również osobom, które zdecydują się na użycie produktów innych firm.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji