PoradyPoradyDobierz olej Elf. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Dobierz olej Elf. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek olejowych jest Elf. Na stronie tej firmy działa bardzo dobra wyszukiwarka oleju, która pozwala na ustalenie parametrów oleju czy innych płynów eksploatacyjnych i ich objętości.

Elf, podobnie jak inne marki olejowe, postanowił na utrwalanie swojego wizerunku przez zaangażowanie w sport motorowy. Nazwa tej firmy często pojawiała się na samochodach wyścigowych oraz topowych motocyklach.

Nie bez znaczenia dla kierowców jest też szeroka paleta produktów firmy Elf. Produkuje ona oleje dla samochodów osobowych i dostawczych oraz motocykli. Zróżnicowane parametry ułatwiają dobranie oleju Elf do potrzeb kierowcy wyciskającego wszelkie soki z silnika, użytkownika starszego pojazdu, jak i szukającego oszczędności.

Kto planuje zakup oleju marki Elf, powinien zajrzeć na stronę firmy, gdzie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka – link do niej tutaj. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, jak marka, model, typ silnika i rocznik, by poznać rekomendowane oleje i inne płyny eksploatacyjne marki Elf.

Redakcja poleca: Nadmiar oleju w silniku – więcej szkód, niż pożytku!

Co ważne, przygotowana przez Elf wyszukiwarka olejów podaje też kody silników i skrzyń biegów oraz niezbędne w procesie wymiany ilości danego płynu eksploatacyjnego. Takie informacje mogą być przydatne również osobom, które zdecydują się na użycie produktów innych firm.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

1 KOMENTARZ

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji