PoradyPoradyDobierz olej Castrol. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Dobierz olej Castrol. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek olejowych jest Castrol. Na stronie tej firmy działa bardzo dobra wyszukiwarka oleju, która pozwala na ustalenie parametrów oleju czy innych płynów eksploatacyjnych oraz kodów silnika i skrzyni biegów.

Wizerunek olejów Castrol od lat buduje zaangażowanie producenta w sport motorowy. Nazwa tej firmy pojawiała się na najlepszych rajdówkach klasy WRC, wyścigówkach, prototypach, bolidach czy banerach rozmieszonych wokół torów czy tras zawodów. Nie bez znaczenia są też rekomendację producenckie – używanie produktów Castrol zalecają lub zalecały wiodące marki.

Duża popularność produktów firmy Castrol wynika też z palety dostępnych płynów. Castrol produkuje oleje dla samochodów osobowych, vanów, ciężarówek, motocykli czy maszyn rolniczych. Zróżnicowane parametry ułatwiają dobranie Totala do potrzeb kierowcy wyciskającego wszelkie soki z silnika, użytkownika starszego pojazdu, jak i szukającego oszczędności. To wszystko przy cenach, które uchodzą za rozsądne na tle konkurencji.

Kto planuje zakup i dobranie oleju marki Castrol, powinien zajrzeć na stronę firmy, gdzie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka – link do niej tutaj. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, jak marka, model, typ silnika i rocznik, by poznać rekomendowane oleje i inne płyny eksploatacyjne marki Castrol.

Redakcja poleca: Nadmiar oleju w silniku – więcej szkód, niż pożytku!

Co ważne, przygotowana przez Castrol wyszukiwarka olejów podaje też kody silników i skrzyń biegów. Poza najlepszym dla danego auta olejem czy płynem eksploatacyjnym, wyszukiwarka Castrola dobiera także inne oleje – tańsze, zawierające dodatki czyszczące lub przeznaczone do samochodów eksploatowanych w trudniejszych warunkach.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji