PoradyPoradyDobierz olej Motul. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Dobierz olej Motul. Wyszukiwarka dla samochodów i motocykli

Jedną z najwyżej ocenianych marek olejowych jest Motul. Warto wiedzieć, że na stronie tej francuskiej firmy działa bardzo dobra wyszukiwarka oleju, która pozwala na ustalenie parametrów oleju czy innych płynów eksploatacyjnych oraz ich objętości.

Osoby biorące udział w badaniu Marka Nr 1 2022 uznały Motul za najlepszą markę olejową. Utrzymała ona pozycję względem dwóch poprzednich edycji badaniu. Dlaczego Motul? Powodów zapewne jest wiele. Wizerunek Motula od lat budowało zaangażowanie w sport motorowy. Nazwa tej firmy pojawiała się na najlepszych rajdówkach klasy WRC, wyścigówkach, prototypach, bolidach czy banerach rozmieszonych wokół torów czy tras zawodów.

Nie bez znaczenia dla kierowców jest też szeroka paleta produktów firmy Motul. Produkuje ona oleje dla samochodów osobowych, vanów, ciężarówek, motocykli czy maszyn rolniczych. Zróżnicowane parametry ułatwiają dobranie Motula do potrzeb kierowcy wyciskającego wszelkie soki z silnika, użytkownika starszego pojazdu, jak i szukającego oszczędności. To wszystko przy cenach, które uchodzą za rosądne na tle konkurencji.

Kto planuje zakup oleju marki Motul, powinien zajrzeć na stronę firmy, gdzie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka – link do niej tutaj. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, jak marka, model, typ silnika i rocznik, by poznać rekomendowane oleje i inne płyny eksploatacyjne marki Motul.

Redakcja poleca: Nadmiar oleju w silniku – więcej szkód, niż pożytku!

Co ważne, przygotowana przez Motul wyszukiwarka olejów podaje też kody silników i skrzyń biegów oraz niezbędne w procesie wymiany ilości danego płynu eksploatacyjnego. Takie informacje mogą być przydatne również osobom, które zdecydują się na użycie produktów innych firm.

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji