Krążenie po parkingu i szukanie wolnego miejsca bywa frustrujące. Skoda znalazła na to sposób. Dowiedz się więcej na ten temat.

Znalezienie wolnego miejsca, szczególnie w centrach miast czy na zatłoczonych parkingach, często kosztuje sporo czasu i nerwów. Właśnie dlatego Skoda nawiązała współpracę z Parkopedią, która jest światowym liderem usług parkingowych i dostarcza użytkownikom szczegółowych informacji o ponad 70 milionach miejsc parkingowych w 15 000 miast w 89 krajach.

NASZ SKLEP

Dzięki zawartemu porozumieniu użytkownicy samochodów marki Skoda mogą liczyć na pomoc w poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego. Za pośrednictwem systemu nawigacyjnego w aucie lub aplikacji Skoda Connect App (do pobrania z Apple App Store lub Google Play Store) wyświetlane są informacje o parkingach w najbliższej okolicy lub pod wskazanym adresem. Wspomniana aplikacja pokaże nam również wysokość opłat parkingowych, a nawet umożliwi prowadzenie do najbliższego wolnego miejsca.

„Stale poszerzamy naszą ofertę usług Skoda Connect, aby ułatwić naszym klientom zdalny dostęp do pojazdów i komunikację. Kolejnym ważnym elementem jest współpraca z Parkopedią. Parkopedia oferuje kierowcom Skody usługę parkowania i integrujące doświadczenie użytkownika poprzez aplikację Skoda Connect i wyświetlacz Infotainment pojazdu” – mówi Jan Havlas, koordynator projektów Connected Car w Skodzie.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować firmie Skoda nasze usługi parkingowe premium w Europie na wielu platformach. Ta umowa jest jeszcze jednym przykładem na to, jak Parkopedia zapewnia bezproblemową integrację usług parkingowych” – dodaje Hans Puvogel, dyrektor operacyjny Parkopedii.

Lokalizator miejsc parkingowych jest tylko jedną z wielu mobilnych usług internetowych dostępnych w aplikacji Skoda Connect. Więcej na ich temat przeczytacie w tym artykule.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj