Współpraca reklamowaRabaty i specjalne oferty w systemie multimedialnym Skody

Rabaty i specjalne oferty w systemie multimedialnym Skody

Skoda rozszerzyła swoją samochodową aplikację Oferty. Bezpłatne oprogramowanie jest teraz dostępne na ośmiu rynkach i oferuje ponad 100 pozycji, takich jak zniżki i promocje na stacjach benzynowych, w restauracjach, hotelach i sklepach.

Dzięki zaktualizowanej aplikacji Oferty wystarczy jedynie kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do różnych usług i produktów w obniżonych cenach, np. bezpłatnej filiżanki kawy. Zniżki dostosowane do kraju lub regionu, w którym aktualnie znajduje się kierowca, są prezentowane za pomocą wyświetlacza systemu multimedialnego. Dodatkowo znajdują się tam również specjalne propozycje ze sklepu internetowego Skody. Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi obecnymi modelami wyposażonymi w nawigację Amundsen i Columbus najnowszej generacji.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w modelach Fabia, Scala, Kamiq, Octavia, Karoq, Superb i Kodiaq wyposażonych w najnowszą generację systemów Amundsen lub Columbus. Oprócz Polski aplikacja Oferty została już udostępniona w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Finlandii.

Od przekąsek i usług turystycznych po wynajem samochodów

Wraz z najnowszą aktualizacją do wersji 5.1 zakres aplikacji poszerzył się o ponad 100 pozycji w obniżonych cenach, w tym napoje i posiłki czy produkty do konserwacji samochodów. W sklepie internetowym marki znajdują się, m.in. rabaty na zestawy opon czy usługi czyszczenia klimatyzacji, a ich lista stale się poszerza. W aplikacji dostępna jest także 10-procentowa zniżka na praską kartę turystyczną (Prague Visitor Pass), która zwykle dostępna jest tylko w centrach informacyjnych.

Ponadto użytkownicy Skody w Czechach i na Słowacji mają możliwość tańszego wypożyczenia modelu Enyaq na weekendowe wycieczki. Poszczególne usługi i ich dostępność podlegają warunkom ustalanym przez każdego z partnerów marki.

Szybki dostęp i łatwa realizacja

Dostęp do aplikacji Oferty jest niezwykle prosty – wystarczy kliknąć ikonę z oznaczeniem %. Po zaakceptowaniu regulaminu oraz potwierdzeniu adresu e-mail dostępne są różne promocje. Po wybraniu jednej z nich użytkownicy mogą odwiedzić stronę internetową partnera za pomocą kodu QR lub pobrać swój unikalny kod rabatowy. Następnie kod jest wysyłany na zatwierdzony adres e-mail oraz znajduje się w sekcji Wiadomości w aplikacji MyŠkoda. Kod rabatowy może zostać zeskanowany przez personel firmy partnerskiej w punkcie płatności lub wprowadzony podczas procesu zakupu online. Również osoby nieposiadające profilu i zainstalowanej aplikacji MyŠkoda, np. najemcy aut z wypożyczalni, mogą korzystać z promocyjnych ofert. Dla tych użytkowników propozycje nie są jednak spersonalizowane, a szczegóły odpowiedniej zniżki można wyświetlić tylko po zeskanowaniu kodu QR na ekranie systemu operacyjnego.

Skoda oferty 2023 02
Oferta zniżek w systemie operacyjnym Skody działa m.in. w Polsce.
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji