The Grand Tour presents: Seamen

Premiera nowego sezonu The Grand Tour już 13 grudnia. Co obejrzymy w pierwszym odcinku programu?

W cytowanym przez nas wczoraj artykule z dziennika The Sun oprócz opinii Jeremy’ego Clarksona o Grecie Thunberg i współczesnej młodzieży, pojawiły się również informacje o czwartym sezonie The Grand Tour. Premiera pierwszego odcinka dokładnie za dwa tygodnie.

Na początek musimy Was ostrzec – nowy odcinek może rozczarować niektórych fanów Clarksona, Hammonda i Maya. Dlaczego? Trio prowadzących przesiądzie się z samochodów do… łodzi. Tym razem trzech Anglików zabierze nas w 800-kilometrową podróż deltą rzeki Mekong, z Kambodży do Wietnamu.

Jednak niech nie zmyli Was zmiana środka transportu. To nadal będzie ten sam program, tylko wyjątkowo – zrealizowany na wodzie. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May przerobią zakupione łodzie do swoich potrzeb, a po drodze czeka ich sporo przygód. Możecie spodziewać się kraks, awarii, a nawet tego, że prezenterzy się zgubią. Więcej o nowym odcinku dowiedziecie się oglądając zwiastun:

Pomimo że w programie nie zabraknie zabawnych momentów, to ogólne wrażenia trójki prowadzących z wizyty w Azji są raczej przygnębiające. Jak przyznali w przytaczanej już rozmowie z The Sun, po raz pierwszy mieli okazję przekonać się na własne oczy o skutkach globalnego ocieplenia. Swoją podróż zaplanowali w porze deszczowej, a tymczasem po dotarciu na miejsce najbardziej zaskoczyło ich to, że… nie pada. Z tego powodu rzeka miejscami była wyschnięta, a kutry rybackie osiadły na mulistym dnie.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzyło się podczas najnowszej podróży Clarksona, Hammonda i Maya, pierwszy odcinek czwartego sezonu The Grand Tour (z polskimi napisami!) będzie dostępny na platformie Amazon Prime Video od piątku 13 grudnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj