The Grand Tour presents: Seamen

Premiera nowego sezonu The Grand Tour już 13 grudnia. Co obejrzymy w pierwszym odcinku programu?

W cytowanym przez nas wczoraj artykule z dziennika The Sun oprócz opinii Jeremy’ego Clarksona o Grecie Thunberg i współczesnej młodzieży, pojawiły się również informacje o czwartym sezonie The Grand Tour. Premiera pierwszego odcinka dokładnie za dwa tygodnie.

Na początek musimy Was ostrzec – nowy odcinek może rozczarować niektórych fanów Clarksona, Hammonda i Maya. Dlaczego? Trio prowadzących przesiądzie się z samochodów do… łodzi. Tym razem trzech Anglików zabierze nas w 800-kilometrową podróż deltą rzeki Mekong, z Kambodży do Wietnamu.

Jednak niech nie zmyli Was zmiana środka transportu. To nadal będzie ten sam program, tylko wyjątkowo – zrealizowany na wodzie. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May przerobią zakupione łodzie do swoich potrzeb, a po drodze czeka ich sporo przygód. Możecie spodziewać się kraks, awarii, a nawet tego, że prezenterzy się zgubią. Więcej o nowym odcinku dowiedziecie się oglądając zwiastun:

Pomimo że w programie nie zabraknie zabawnych momentów, to ogólne wrażenia trójki prowadzących z wizyty w Azji są raczej przygnębiające. Jak przyznali w przytaczanej już rozmowie z The Sun, po raz pierwszy mieli okazję przekonać się na własne oczy o skutkach globalnego ocieplenia. Swoją podróż zaplanowali w porze deszczowej, a tymczasem po dotarciu na miejsce najbardziej zaskoczyło ich to, że… nie pada. Z tego powodu rzeka miejscami była wyschnięta, a kutry rybackie osiadły na mulistym dnie.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzyło się podczas najnowszej podróży Clarksona, Hammonda i Maya, pierwszy odcinek czwartego sezonu The Grand Tour (z polskimi napisami!) będzie dostępny na platformie Amazon Prime Video od piątku 13 grudnia.

Oceny czytelników
[Głosów: 4 Średnia: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here