NowościAktualnościThe Grand Tour w Polsce. Nowy odcinek już jutro

The Grand Tour w Polsce. Nowy odcinek już jutro

Już jutro swoją premierę będzie miał długo wyczekiwany odcinek The Grand Tour, który był nagrywany w Polsce. Zobacz zwiastun nowego programu i sprawdź, co tym razem Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May przygotowali dla widzów.

Choć Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May mają w Polsce rzesze fanów, to do tej pory w swoich programach omijali nasz kraj – zarówno wcześniej w Top Gear, jak i obecnie w The Grand Tour. W końcu jednak to się zmieni, bowiem najnowszy odcinek motoryzacyjnego show, który od jutra będzie dostępny na platformie Amazon Prime Video, był kręcony m.in. w Gdańsku, Krakowie i na Torze Poznań.

W nowym programie zobaczymy, jak wyglądała podróż Clarksona, Hammonda i Maya przez Polskę, Słowację, Węgry i Słowenię. Brytyjczycy mieli do przejechania aż 2200 kilometrów w trzech nietypowych autach – Mitsuoce Le-Seyde, Chevrolecie SSR oraz Crosleyu Convertible. Po drodze producenci jak zwykle przygotowali dla nich serię wyzwań.

Zwiastun opublikowany na oficjalnym kanale programu na YouTube daje nam przedsmak tego, co obejrzymy w jutrzejszym odcinku. Jak wynika z opublikowanego materiału, Clarkson, Hammond i May odwiedzili m.in. pomnik Jezusa w Świebodzinie i słynne muzeum figur woskowych w Krakowie, ścigali się w zabytkowych bolidach na Torze Poznań, a także mieli za zadanie wjechać do ładowni samolotu kołującego po pasie startowym lotniska.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzyło się w najnowszym odcinku, to na szczęście nie musicie długo czekać. The Grand Tour: Eurocrash będzie miał premierę w piątek 16 czerwca na Amazon Prime Video.

Przeczytaj także:

The Grand Tour – historia programu i lista odcinków

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji