NowościAktualnościNowy odcinek The Grand Tour. Clarkson zdradza szczegóły

Nowy odcinek The Grand Tour. Clarkson zdradza szczegóły

Trwają prace nad kolejnym odcinkiem The Grand Tour. Jeremy Clarkson podzielił się ostatnio zdjęciami z planu. Sprawdź, co już wiadomo na temat nowego programu.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalni dziennikarze motoryzacyjni na świecie. Przez blisko 15 lat tworzyli kultowy Top Gear, a po zakończeniu współpracy z BBC przeszli do Amazona, aby dostarczać widzom rozrywki w autorskim programie The Grand Tour. Ten format doczekał się jak na razie 44 odcinków

Niedawno za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Clarkson uchylił rąbka tajemnicy na temat kolejnej części motoryzacyjnego show. Choć zamieścił jedynie dwa zdjęcia z lakonicznym opisem i bez oznaczenia lokalizacji, to fani programu szybko ustalili fakty. Oto, czego mogliśmy się dowiedzieć z jego ostatnich wpisów.

Najnowszy odcinek The Grand Tour jest kręcony w Zimbabwe. Internauci od razu rozpoznali, że opublikowane przez Clarksona zdjęcia zostały wykonane w Eastern Highlands oraz nad brzegiem rzeki Zambezi. Zapowiada się więc bardzo ciekawie i jest to miła odmiana, biorąc pod uwagę, że ostatnie cztery odcinki powstawały wyłącznie w Europie.

The Grand Tour

Nie mniej interesujące są samochody, które prezenterzy zdecydowali się zabrać ze sobą w tę podróż przez Afrykę. Jeremy Clarkson podróżuje Lancią Betą Montecarlo (która wygląda na zmodyfikowany egzemplarz, bowiem ma światła i felgi od Delty), Richard Hammond prowadzi Forda Capri, a James May postawił na brytyjskiego roadstera – jego wybór to Triumph Stag.

Niestety nadal nie znamy nawet przybliżonej daty premiery nowego odcinka. W oczekiwaniu na ten moment, warto przypomnieć sobie wcześniejsze przygody Clarksona, Hammonda i Maya, które wciąż są dostępne na platformie Amazon Prime Video.

Zachęcamy do przeczytania także:

The Grand Tour – motoryzacyjne show Clarksona, Hammonda i Maya

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

1 KOMENTARZ

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji