NowościAktualnościThe Grand Tour w Polsce. Kiedy premiera nowego odcinka?

The Grand Tour w Polsce. Kiedy premiera nowego odcinka?

W ubiegłym roku Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May zostali przyłapani w Polsce podczas nagrywania nowego programu. Znamy już datę premiery tego odcinka The Grand Tour.

The Grand Tour, podobnie jak wcześniej Top Gear, jest prawdziwym fenomenem, ponieważ choć jest „tylko” programem motoryzacyjnym, to gromadzi przed ekranami miliony widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. Wszystko za sprawą charyzmy i specyficznego poczucia humoru prowadzących – Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

Niemal równo 8 miesięcy od premiery ostatniego odcinka The Grand Tour Presents: A Scandi Flick wreszcie poznaliśmy więcej szczegółów na temat kolejnej odsłony przygód trzech Anglików. Oto, co już wiadomo na temat nowego programu, który otrzymał tytuł: The Grand Tour Presents: Eurocrash.

W najnowszym odcinku The Grand Tour Clarkson, Hammond i May zabiorą nas w liczącą ponad 2200 kilometrów, epicką podróż po Europie Wschodniej, odwiedzając po drodze Polskę, Słowację, Węgry i Słowenię. Żeby było jeszcze ciekawiej, do pokonania tej trasy nie wybrali wcale najnowszych supersamochodów, lecz auta w stylu retro. Jeremy usiadł za kierownicą Mitsuoki Le-Seyde, Richard prowadził Chevroleta SSR, a James zdecydował się na Crosleya Convertible.

W czerwcu zeszłego roku prowadzący The Grand Tour zostali przyłapani podczas kręcenia ujęć w Gdańsku, skąd wyruszyli w kierunku stolicy Wielkopolski. Tam, na torze Poznań, czekało na nich zadanie i… nie wszystko poszło zgodnie z planem, bowiem w mediach pojawiły się zdjęcia z wypadku z udziałem Richarda Hammonda. Na szczęście prezenter wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku i program mógł być kontynuowany. Później ekipa The Grand Tour była widziana także w Krakowie.

Już w piątek 16 czerwca dowiemy się, jak dokładnie wyglądała podróż Clarksona, Hammonda i Maya przez Polskę i co wydarzyło się dalej. Właśnie na ten dzień zaplanowano premierę The Grand Tour Presents: Eurocrash. Będziecie oglądać?

Redakcja poleca:

The Grand Tour – motoryzacyjne show Clarksona, Hammonda i Maya

Źródło: The Sun

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji