NowościAktualnościTa funkcja wreszcie trafi do Android Auto. Będzie wybawieniem dla kierowców

Ta funkcja wreszcie trafi do Android Auto. Będzie wybawieniem dla kierowców

Aktualizacja Android Auto przyniesie nową, dotychczas niespotykaną funkcję, która przyda się wielu kierowcom. Sprawdź, co się zmieni w najnowszej wersji Android Auto.

Systematyczne aktualizacje popularnej wśród kierowców aplikacji Android Auto na bieżąco usuwają z niej liczne błędy, jakie się przytrafiają wskutek kompatybilności usługi z urządzeniami wielu marek (działających w oparciu o system Android). Producent aplikacji – Google – nie próżnuje i przedstawia nowe wersje Android Auto nawet co kilka tygodni. Teraz do sklepu trafiła najnowsza aktualizacja usługi – Android Auto 9.9. Wszystko wskazuje na to, że oprócz kilku poprawek zyska ona zupełnie nową funkcję, która ucieszy wielu kierowców. O czym mowa?

Android Auto. Najnowsza wersja z przełomowym udogodnieniem

Najnowszą wersją Android Auto powinni się zainteresować zwłaszcza właściciele samochodów elektrycznych. W aktualizacji 9.9 pojawi się bowiem opcja wyboru „elektryka” którego użytkujemy na co dzień. Po zaznaczeniu właściwego auta aplikacja lepiej wyznaczy trasę dojazdu, tj. z uwzględnieniem stacji ładowania. Poza tym użytkownik będzie mógł zaznaczyć rodzaj wtyczki, jaką obsługuje samochód, i tym samym będzie miał pewność, że nie rozczaruje się po przyjeździe do punktu ładowania. Mówi się także, że w Android Auto 9.9 znajdziemy informacje na temat stanu naładowania baterii oraz że pojawi się opcja wyświetlania kilku programów jednocześnie.

Android Auto 9.9. Co się jeszcze zmieni?

Oprócz nowości dla właścicieli „elektryków”, najnowsza wersja Android Auto ma już być pozbawiona błędu w postaci zawieszania się ekranu w dolnej części interfejsu Coolwalk. Warto jednak wspomnieć, że ten defekt nie objawiał się u wszystkich użytkowników aplikacji. Aby na własne oczy przekonać się, czy aktualizacja przyniosła efekty, najlepiej samemu pobrać ją w Sklepie Play i przetestować.

Polecamy również:

Koniec Android Auto i Apple CarPlay. Systemy znikną z nowych aut!

Koniec problemów z Android Auto. Użytkownicy tych smartfonów odetchną z ulgą

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji