BBC opublikowało zwiastun 29. serii kultowego programu motoryzacyjnego. Sprawdź, co przygotowano dla widzów w nowym sezonie Top Gear.

Ostatnie lata były dla Top Gear trudne. Gdy po 22. serii Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May rozstali się z programem, kierownictwo stacji starało się stworzyć nowy przepis na motoryzacyjne show. W końcu okazało się, że i tak najlepiej sprawdza się pierwotna formuła z trzema prowadzącymi. Dlatego właśnie od 27. sezonu Top Gear tworzy trio prezenterów w składzie: Chris Harris, Paddy McGuiness i Freddie Flintoff.

Obecnie kończą się już prace nad 29. serią programu, ale BBC nie zdradziło jeszcze ile odcinków będzie miał nowy sezon ani kiedy nastąpi jego premiera. Dotychczas za sprawą wypadku McGuinessa za kierownicą Lamborghini Diablo wiedzieliśmy jedynie, że w kolejnej odsłonie show pojawi się porównanie trzech superaut z przełomu lat 80. i 90. Dopiero w ubiegłym tygodniu Brytyjczycy odkryli karty i pokazali zwiastun, z którego możemy się dowiedzieć, co zobaczymy w 29. serii Top Gear.

Naszym zdaniem zapowiada się całkiem ciekawie, a co Wy o tym sądzicie? Będziecie oglądać?

Redakcja poleca:

Fenomen Top Gear – historia programu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj