NowościAktualnościJeremy Clarkson zamienił samochód na traktor! O co chodzi?

Jeremy Clarkson zamienił samochód na traktor! O co chodzi?

Jeremy Clarkson zostawił The Grand Tour na rzecz nowego programu, w którym wciela się… w rolnika. Dowiedz się więcej na ten temat.

Jeremy Clarkson zyskał światową sławę jako niepokorny dziennikarz motoryzacyjny prowadzący Top Gear. W 2015 roku, po skandalu, do którego doszło podczas kręcenia jednego z odcinków, Clarkson wraz z Richardem Hammondem i Jamesem Mayem odeszli z programu BBC. Wkrótce po tym wydarzeniu dostali propozycję od Amazona i niedługo później powrócili na antenę z nowym programem – The Grand Tour.

W końcu przyszedł rok 2020, a wraz z nim pandemia, która wywróciła świat do góry nogami. Pojawienie się koronawirusa wpłynęło również na prace nad kolejnym odcinkami motoryzacyjnego show. Trzej Anglicy nie czekali jednak bezczynnie na możliwość powrotu na plan The Grand Tour, lecz zajęli się własnymi projektami – na ten przykład, Jeremy Clarkson postanowił zostać… farmerem!

Pierwszy odcinek Clarkson’s Farm będzie dostępny na platformie Amazon Prime Video od piątku 11 czerwca, a kilka dni temu na oficjalnym kanale The Grand Tour na YouTube pojawił się zwiastun nowego programu Clarksona. Zachęcamy do obejrzenia:

Zobacz również:

Co dalej z The Grand Tour? Znamy szczegóły!

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji