NowościAktualnościCo dalej z The Grand Tour? Znamy szczegóły!

Co dalej z The Grand Tour? Znamy szczegóły!

Jeremy Clarkson zdradził szczegóły na temat przyszłości The Grand Tour. Kiedy zobaczymy kolejny odcinek motoryzacyjnego show?

Rok 2020 dla nikogo nie był łatwy i dotyczy to także twórców The Grand Tour. Z powodu wybuchu pandemii COVID-19 udało się im zrealizować tylko jeden odcinek specjalny (nakręcony na Madagaskarze The Grand Tour: A Massive Hunt), a ze względu na wprowadzony w Wielkiej Brytanii lockdown Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May nie mogli rozpocząć następnej wielkiej wyprawy.

Na szczęście nie oznacza to jednak, że trio prezenterów spędziło ostatnie miesiące bezczynnie w swoich domach. Pozbawieni możliwości wyruszenia w zagraniczną podróż, Clarkson, Hammond i May postanowili zwiedzić własny kraj i wyruszyli do Szkocji w trzech amerykańskich krążownikach (Buick Riviera, Cadillac Eldorado i Lincoln Continental).

W niedawnym wywiadzie Jeremy Clarkson powiedział, że nowy odcinek The Grand Tour powinien pojawić się na platformie Amazon Prime Video już w czerwcu. Dodał też, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to przed końcem roku będziemy mogli obejrzeć jeszcze jeden odcinek specjalny, jednak nie ujawnił żadnych konkretów na jego temat.

Zobacz również:

The Grand Tour – motoryzacyjne show Clarksona, Hammonda i Maya

Źródło: DriveTribe

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji