NowościRozrywkaRichard Hammond ujawnia sekrety Top Gear!

Richard Hammond ujawnia sekrety Top Gear!

Richard Hammond podzielił się z fanami swoimi wspomnieniami z czasów Top Gear. Opowiada m.in. o wyprawie na Biegun Północny i podróży przez Botswanę.

Kilka lat temu Richard Hammond odszedł z Top Gear, aby razem z Jeremy’m Clarksonem i Jamesem Mayem stworzyć nowe show – The Grand Tour. Dlaczego tak się stało? Dla przypomnienia warto przeczytać nasz artykuł o programie BBC.

Czas oczekiwania na premierę kolejnego odcinka specjalnego The Grand Tour, nakręconego na Madagaskarze, możemy sobie uprzyjemnić oglądając najnowsze nagranie z udziałem Richarda Hammonda. Były prezenter Top Gear zdradził nam kilka sekretów na temat obydwu produkcji.

Na początku Hammond opowiada trochę na temat niewykorzystanych scen, które ostatecznie zostały wycięte z programu. Dalej mówi o swoich najlepszych wspomnieniach i ulubionych momentach z czasów kręcenia Top Gear oraz przygotowywania The Grand Tour.

Zdajemy sobie sprawę, że piszemy bardzo ogólnikowo, ale nie chcemy Wam spojlerować. Po prostu obejrzyjcie poniższy filmik:

Zobacz również:

Pierwsze auta Clarksona, Hammonda i Maya

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji