NowościAktualnościKiedy nowy odcinek The Grand Tour? Clarkson ujawnia szczegóły!

Kiedy nowy odcinek The Grand Tour? Clarkson ujawnia szczegóły!

Jeremy Clarkson podczas wideoczatu z fanami odpowiedział na pytania dotyczące przyszłości The Grand Tour. Sprawdź szczegóły.

Wraz z czwartym sezonem The Grand Tour wprowadzono zupełnie nową formułę programu. Zrezygnowano z typowych testów nowych aut i studia z publicznością. Odtąd każdy odcinek miał być pełnometrażowym odcinkiem specjalnym. Niestety do tej pory zobaczyliśmy jedynie pierwszy odcinek nowego sezonu, a prace nad kolejnymi zostały wstrzymane z powodu wybuchu pandemii.

Podczas kręcenia drugiego odcinka czwartego sezonu Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May odwiedzili Madagaskar. Wiemy też, jakimi samochodami podróżowali po tej afrykańskiej wyspie – były to Bentley Continental GT, Ford Focus i Caterham, wszystkie trzy przygotowane do jazdy w terenie. Niewiadomą pozostawało, kiedy zakończy się montaż nowego programu i kiedy będzie można wreszcie go obejrzeć.

Podczas ostatniej transmisji na żywo z udziałem trójki prowadzących w końcu dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat premiery kolejnego odcinka. Jeremy Clarkson poinformował fanów, że nie wie, kiedy nowy epizod pojawi się na Amazon Prime Video. Dodał jednak od razu, że prace nad tym odcinkiem są już zakończone – wszystko zostało nagrane, zmontowane, sprawdzone i jest gotowe do emisji.

W tym momencie wszystko zależy od decyzji Amazona, więc pozostaje nam mieć nadzieję, że nowy odcinek The Grand Tour pojawi się jeszcze przed wakacjami. Całą rozmowę Clarksona, Hammonda i Maya znajdziecie poniżej:

Redakcja poleca:

Fenomen Top Gear – historia programu

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji