Wyniki WK 2019

Zakończyliśmy ubiegłoroczną edycję rankingu Wybór Kierowców, w którym Czytelnicy oddawali głosy w 7 kategoriach związanych z motoryzacją. Oto wyniki z zebranych 152 tys. ankiet.

Już po raz czwarty poznaliśmy aktualne preferencje polskich kierowców, jeśli chodzi o marki samochodów i inne kwestie bezpośrednio powiązane z codzienną eksploatacją auta. Ze składającego się z 7 kategorii rankingu dowiecie się, jakich producentów Polacy obdarzają największym zaufaniem, także w kwestii jakości późniejszego serwisowania. Nasi Czytelnicy wskazali również swoje preferencje co do stacji benzynowych i określili, jakich kosmetyków używają do pielęgnacji swojego samochodu. Dodatkowo wytypowali najlepszych ubezpieczycieli i godne zaufania firmy oponiarskie oraz ulubionych producentów olejów silnikowych.

Wybór Kierowców 2019

W trwającej niemal cały ubiegły rok czwartej edycji rankingu Wybór Kierowców łącznie zebrano ponad 152 tysiące wypełnionych ankiet, czyli o 8 tys. więcej niż w edycji WK 2018. Wynika z nich, że polscy posiadacze aut mają coraz większe wymagania co do niezawodności samochodów i coraz istotniejszą wagę przykładają do rzetelnego, profesjonalnego serwisowania w autoryzowanych stacjach obsługi. W kwestii kosmetyków, olejów czy ogumienia samochodowego, ponad cenę wybija się jakość wykonania i gwarancja długotrwałej pracy czy widocznego efektu po zastosowaniu. Widać zatem stopniowo rosnącą świadomość kierowców, coraz śmielej podejmujących się samodzielnych napraw czy pielęgnacji wnętrza. Mają w tym nasze poparcie w postaci publikowanych na naszych łamach poradników, np. dotyczących czyszczenia tapicerki bądź wymiany klocków hamulcowych.

Zebraliśmy wyniki z 7 kategorii w jedno miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z nimi: trudno o bardziej rzetelną dawkę wiedzy niż zdobytą na podstawie własnych doświadczeń kierowców. Zobacz, na co głosowali Czytelnicy portalu Wybór Kierowców!

Wyniki Wybór Kierowców 2019

Przy okazji zachęcamy do lektury rankingów z lat 2016-2018:

Wyniki Wybór Kierowców 2018

Wyniki Wybór Kierowców 2017

Wyniki Wybór Kierowców 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj