Autoland kosmetyki Marka #1 2021

Kierowcy nie mogą obecnie narzekać na deficyt kosmetyków do pielęgnacji auta. Które preparaty są według nich najlepsze? Oto wyniki programu Marka Nr 1 w kategorii kosmetyków samochodowych.

Już dawno minęły czasy, gdy dbanie o samochód ograniczało się do mycia go wodą z szamponem. Obecnie użytkownicy samochodów mają do wyboru szereg kosmetyków nie tylko poprawiających efekt wizualny podjętych prac, ale i zabezpieczających poszczególne elementy samochodu, np. jego lakier lub tapicerkę. W marketach i sklepach motoryzacyjnych aż roi się od wszelkiego rodzaju balsamów do lakieru, preparatów zabezpieczających przed rysami, środków odświeżających deskę rozdzielczą lub w prosty sposób usuwających zanieczyszczenia z foteli. W efekcie wystarczy odrobinę samozaparcia, by we własnym garażu stworzyć coś na miarę samochodowego SPA.

Najlepsze kosmetyki samochodowe wg polskich kierowców

Rosnąca popularność kosmetyków do pielęgnacji auta sprawiła, że znalazły się one w przeprowadzanych przez nas co roku rankingach. Nasza redakcja zajmuje się badaniem satysfakcji polskich kierowców już od 2012 roku. Od tego czasu powstało dziewięć rankingów wyłaniających najlepszych z różnych dziedzin motoryzacji. W związku z dynamicznym rozwojem naszego serwisu rankingi Wyboru Kierowców w ubiegłym roku przekształciliśmy w Markę Nr 1. Edycja 2021 jest drugą przeprowadzaną pod tą nazwą. Podobnie jak wcześniej, nasi Czytelnicy wybrali najlepszych producentów w 9 kategoriach. Poza omawianymi tu kosmetykami samochodowymi, ranking obejmuje takie kategorie jak:

  • niezawodność marek samochodowych;
  • autoryzowane serwisy;
  • stacje paliw;
  • oleje silnikowe;
  • firmy ubezpieczeniowe;
  • opony samochodowe;
  • samochody dostawcze;
  • kredyty gotówkowe.

Znamy już wyniki tegorocznej edycji programu w dziedzinie kosmetyków samochodowych. Kto tym razem spotkał się z największą aprobatą kierowców?

Podziel się swoją opinią na temat produktu,
oddając głos w programie Marka Nr 1!

Bez wątpienia powody do świętowania ma firma Autoland. Nie dość, że w 2021 roku została Marką Nr 1 w kategorii „Kosmetyki samochodowe”, to jeszcze utrzymała najwyższe miejsce sprzed roku. Za nią znalazł się Sonax, który również powtórzył doskonały wynik z 2020 roku. Roszady nastąpiły na ostatnim miejscu podium, bowiem firma Plak zepchnęła z niego producenta Meguiar’s. Czytelnicy nadal darzą utrzymującym się, wysokim zaufaniem produkty firm K2, Moje Auto i Turtle Wax, w ich oczach stracił natomiast Motul. Tegoroczna edycja jest bez wątpienia istotna dla firm Wurth i Liqui Moly, bowiem podskoczyły one w rankingu o jedno lub kilka miejsc.

Logo-Marka#1

Wyniki badania Marka Nr 1 2021 – kosmetyki samochodowe
LpMarkaWynikZmiana %Pozycja względem ubiegłego roku
1Autoland56,9%+0,1% bez zmian 
2Sonax55,0%-0,5% bez zmian 
3Plak54,2%+0,6% +1 
4Meguiar’s53,9%-1,3% -1 
5K253,5%+3,7% bez zmian 
6Moje Auto48,7%+1,1% bez zmian 
7Turtle Wax46,3%+1,3% bez zmian 
8Wurth43,8%+1,6% +1 
9Motul41,7%-0,7% -1 
10Liqui Moly41,5%+1,4% +2 

W edycji 2021 programu Marka Nr 1 Czytelnicy wypełnili ponad 120 tysięcy ankiet. Wszystkim użytkownikom bardzo dziękujemy, że tak chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do wypełniania ankiet także w pozostałych 8 kategoriach, które czekają teraz na Was przez cały rok!

Polecamy także uwadze kompletne wyniki poprzednich edycji programu Marka Nr 1/Wybór Kierowców:

Marka Nr 1 2020 – wyniki

Wybór Kierowców 2019 – wyniki

Wybór Kierowców 2018 – wyniki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj