NowościAktualnościNowy Volkswagen T-Roc z bliska – pierwsze wrażenia

Nowy Volkswagen T-Roc z bliska – pierwsze wrażenia

W ubiegłym tygodniu został zaprezentowany odświeżony Volkswagen T-Roc. Zobacz z bliska auto po liftingu i dowiedz się więcej na jego temat.

Volkswagen T-Roc trafił do sprzedaży pod koniec 2017 roku i do dziś znalazł już ponad milion nabywców. Aby utrzymać zainteresowanie klientów, koncern z Wolfsburga postanowił odświeżyć swojego przebojowego crossovera i wyposażyć go w znane już z innych modeli marki nowinki techniczne, takie jak system Travel Assist czy matrycowe reflektory LED IQ.Light.

Subtelnie przeprojektowane nadwozie skrywa nowe wnętrze – zmieniony układ konsoli środkowej pozwolił lepiej wyeksponować ekran centralny, który zależnie od wersji ma od 6,5 do 9,2 cala. Inny jest także panel sterowania klimatyzacją, z dotykowymi panelami zamiast pokręteł, a kierowca ma przed sobą nową kierownicę. Bez większych zmian pozostała gama silnikowa – klienci mogą wybierać spośród 3 silników benzynowy (110-190 KM) i 1 wysokoprężnego (150 KM). Dla oczekujących większych wrażeń przygotowano wersję R z 300-konnym silnikiem 2.0 TSI.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nowym Volkswagenie T-Roc, to zachęcamy do zapoznania się z materiałem opublikowanym na kanale Autogefuhl:

Zobacz również:

Volkswagen T-Roc – opis wersji i cennik

Volkswagen T-Roc R – opis wersji i cennik

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji