PetterSolberg

Trzy tytuły mistrza świata zobowiązują. Niebawem przekonamy się, czy legendarny Petter Solberg opanuje swoje najnowsze auto z napędem na tył. Mamy jego zdjęcia. Jest… grubo!

Fanom motoryzacji Pettera Solberga przedstawiać nie trzeba – doskonale znają jego poczucie humoru i rozrywkowy styl bycia (pseudonim Mr Holywood nie jest dziełem przypadku) czy zamaszysty styl jazdy.

Petter Solberg Subaru

Petter Solberg jako pierwszy kierowca sięgnął po tytuły mistrza świata FIA w dwóch różnych dyscyplinach sportu – rajdach samochodowych (2003) oraz rallycrossie (2014, utrzymany w 2015 r.). Nie każdy wie, że Solberg zbierał pierwsze doświadczenia ze sportem motorowym w… wyścigach zdalnie sterowanych samochodów.

A gdy wiek pozwolił mu na zajęcie miejsca za kierownicą i wyjechanie na ulice… poruszał się po nich… Maluchem! Norweski mistrz kierownicy – na instagramie znany jako petterwrc03  – właśnie opublikował zdjęcia legendarnego samochodu. Jego Fiat 126 jest w idealnym stanie. Otrzymał też akcesoryjne alufelgi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Petter Solberg (@petterwrc03)

Dzisiaj dotarł bardzo specjalny świąteczny prezent od mojego przyjaciela. To samochód, który posiadałem, gdy miałem 18 lat – Fiat 126 z monstrualną mocą 24 KM. Wspaniałe wspomnienia, wspaniały prezent – napisał na swoim koncie instagramowym Petter Solberg, błyskawicznie zbierając ponad 2000 lajków.

Jeżeli chcielibyście zobaczyć Pettera Solberga w akcji, niekoniecznie za kierownicą rajdowego samochodu, polecamy obejrzenie wideo z Mercedesem ze stajni AMG w roli głównej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here