Od dziś zamknięte są wszystkie placówki kultury, w tym muzea. Dlatego zapraszamy Was na bezpieczny, wirtualny spacer po muzeum Mercedesa w Stuttgarcie.

Muzeum Mecedesa w Stuttgarcie jest jednym z tych miejsc, które każdy prawdziwy fan motoryzacji powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Na powierzchni 16 500 metrów kwadratowych zgromadzono 160 pojazdów i łącznie 1500 eksponatów związanych z historią marki. Nic więc dziwnego, że ten obiekt cieszy się taką popularnością – rocznie przyjeżdża tu ponad 800 000 gości z całego świata.

Jednak w tym roku sytuacja wygląda inaczej, wszyscy wiemy dlaczego. Wybuch drugiej fali pandemii i stopniowo wprowadzany lockdown sprawiają, że wizyta w muzeum Mercedesa nie będzie w najbliższym czasie możliwa. Na szczęście dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii możemy wybrać się na wirtualny spacer po tym obiekcie, bez wychodzenia z domu.

W takim przypadku możliwości są dwie. Pierwsza zakłada ekspresowe zwiedzanie z perspektywy drona, który nie tylko filmuje auta z góry, ale także przelatuje np. przez otwarte drzwi, pozwalając nam zajrzeć do wnętrz klasycznych Mercedesów:

Jeśli po obejrzeniu powyższego filmiku nadal czujecie pewien niedosyt, możecie udać się na prawdziwie wirtualne zwiedzanie wszystkich muzealnych sal wraz ze stacjonującymi tam pojazdami:

Wirtualny spacer po muzeum Mercedesa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj