NowościAktualnościBMW iX3 po liftingu – oficjalne zdjęcia i informacje

BMW iX3 po liftingu – oficjalne zdjęcia i informacje

Elektryczne BMW iX3 doczekało się właśnie subtelnego odświeżenia. Sprawdź, jakie zmiany wprowadzono w ramach tego liftingu.

BMW iX3 miało swoją oficjalną premierę w lipcu zeszłego roku i jest pierwszym SUV-em z napędem elektrycznym w gamie bawarskiej marki. Dziś niemiecki producent zaprezentował pierwsze zdjęcia odświeżonej wersji tego auta. Zmiany są bardzo subtelne i zbliżone do tych, które wprowadzono niedawno w X3, na którym bazuje opisywany model.

BMW iX3 (2022)

Przy okazji modernizacji BMW iX3 zyskało pakiet M Sport jako element wyposażenia seryjnego, dzięki czemu prezentuje się atrakcyjniej i bardziej dynamicznie. Po liftingu w standardzie oferowane są również adaptacyjne reflektory LED, a same przednie światła są nieco węższe niż dotychczas. Z tyłu znajdziemy nowe, trójwymiarowe światła LED – takie same jak w odświeżonym X3.

BMW iX3 (2022)

Nowości czekają także we wnętrzu BMW iX3 po liftingu. Najłatwiej zauważyć sportowe fotele przednie, które teraz są dostępne seryjnie, oraz większy ekran centralny o przekątnej 12,5 cala. Nieco zmienił się też wygląd konsoli środkowej.

BMW iX3 (2022)

Żadnych zmian natomiast nie wymagał elektryczny układ napędowy. Odświeżone BMW iX3 wciąż występuje tylko w jednej wersji silnikowej z 286-konnym motorem, który napędza tylne koła. Według danych producenta w pełni naładowany akumulator o pojemności 80 kWh brutto pozwala na przejechanie do 460 km.

Sprawdź polski cennik BMW iX3:

BMW iX3 (2021) – opis wersji i cennik

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji