Współpraca reklamowaZobacz Skodę przyszłości w salonie online!

Zobacz Skodę przyszłości w salonie online!

Już w piątek 25 sierpnia 2023 r. w salonie online Skody pojawi się koncepcyjny model Vision 7S. Do wtorku 29 sierpnia zainteresowani mogą odbyć wirtualną rozmowę z doradcami marki.

Skoda nieustannie dąży do sprostania oczekiwaniom klientów, łącząc tradycję z nowoczesnością. Prezentacja modelu koncepcyjnego przybliży przyszłość marki oraz przedstawi nowy kierunek stylistyczny samochodów elektrycznych o nazwie Modern Solid.

Salon online, czyli wirtualna wizyta

Dbając o cenny czas klientów, w 2019 roku Skoda wprowadziła na polski rynek innowacyjne rozwiązanie. Marka wystartowała wówczas z salonem online, czyli wirtualnym odpowiednikiem stacjonarnych punktów sprzedażowych. Narzędzie umożliwia odbycie rozmowy online z ekspertem, podczas której doradcy udzielają odpowiedzi na pytania zarówno związane z samochodami, jak i formami finansowania. Dodatkowo, w wyznaczone dni, salon online prowadzi transmisje live, podczas których oglądający mogą poruszyć nurtujące ich kwestie lub pozostać w roli wolnego słuchacza.

Salon online Skody mieści się pod adresem www.skoda-auto.pl/swiat-skody/salon-online-skody.

W pierwszej połowie 2020 roku świat dotknęła pandemia, która uziemiła większość z nas w domach, ograniczyła możliwości zakupowe i jeszcze mocniej przyzwyczaiła ludzi do korzystania ze sklepów online. Nic dziwnego, ponieważ możliwość nabycia nowego produktu bez wychodzenia z domu jest po prostu wygodna, a nowe technologie są ułatwieniem i odpowiedzią na życie w szybkim tempie. Można więc powiedzieć, że Skoda wyprzedziła trendy. W salonie online dostępnych jest wiele modeli, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Cały proces odbywa się przez internet – wystarczy sięgnąć po smartfona lub laptopa i rozpocząć wirtualne eksplorowanie – powiedziała Klaudyna Gorzan, kierownik ds. PR marki Skoda.

salon online Skoda 2023
Salon online Skody

Skoda Vision 7S w salonie online

Już w najbliższy weekend odwiedzający salon online będą mieli możliwość poznania koncepcyjnego elektrycznego SUV-a Skoda Vision 7S, prezentującego nowy design i język stylistyczny o nazwie Modern Solid. Jego przód przedstawia charakterystyczne linie, a przez całą szerokość rozświetlony pas – to tzw. grill Tech Deck Face, który na nowo interpretuje stosowany dotychczas design Skody. Jest szerszy i bardziej płaski, a żebra zastąpiono zostały ciemnym szkłem, skrywającym czujniki pojazdu. Oba zderzaki mają po siedem pionowych, równolegle ułożonych wlotów powietrza, a przestrzeń za nimi wyróżnia się jaskrawym, pomarańczowym kolorem Flashy Orange. Aerodynamiczne koła wraz z całym pojazdem tworzą jedną spójną całość o opływowym kształcie.

Wnętrze pojazdu zostało wykonane z trwałych i zrównoważonych materiałów. Wyróżnia je imponująca przestronność – w 3 rzędach siedzeń może podróżować 7 osób. Z przodu znajduje się szeroka deska rozdzielcza wraz z pionowym ekranem dotykowym. Tuż pod nim umieszczona została konsola środkowa, a poniżej specjalne schowki z możliwością zsynchronizowania smartfonów z pojazdem w celu polepszenia i spersonalizowania interakcji z autem. Więcej o Skodzie Vision 7S pisaliśmy przy okazji ekskluzywnej pierwszej jazdy, w której uczestniczyliśmy w ubiegłym roku – zapraszamy do lektury.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji