NowościAktualnościToyota Yaris Cross hitem w Polsce. Ile zamówień złożono?

Toyota Yaris Cross hitem w Polsce. Ile zamówień złożono?

Nowa Toyota Yaris Cross przebojem wkracza na polski rynek. Pierwsze auta trafią do klientów w październiku. Sprawdź aktualny cennik tego modelu.

Toyota Yaris Cross to nowy miejski SUV, który ma wszelkie predyspozycje, by stać się kolejnym wielkim przebojem marki na polskim rynku. Przedsprzedaż tego modelu ruszyła 1 czerwca, a w niecałe 2,5 miesiąca (do 10 sierpnia) dealerzy zebrali już 1000 zamówień. To naprawdę imponujący wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w salonach sprzedaży nie ma jeszcze samochodów demonstracyjnych, a co za tym idzie klienci nie mogą odbyć jazdy próbnej przed zakupem auta.

Toyota Yaris Cross w Polsce – pierwsze wrażenia

Toyota Yaris Cross ujrzała światło dzienne w kwietniu ubiegłego roku. Ten miejski crossover od strony technicznej jest blisko spokrewniony ze „zwykłym” Yarisem i tak jak on bazuje na platformie GA-B. Yaris Cross występuje w dwóch wersjach silnikowych – z benzynową jednostką 1,5 l o mocy 125 KM lub napędem hybrydowym o mocy 116 KM.

Aktualna gama Toyoty Yaris Cross obejmuje 5 poziomów wyposażenia (Active, Comfort, Executive, Adventure oraz Premiere Edition). Cennik otwiera kwota 74 900 zł za auto w bazowej wersji i z benzynowym silnikiem pod maską. Ceny odmiany hybrydowej zaczynają się od 88 900 zł.

Sprawdź aktualny polski cennik Toyoty Yaris Cross:

Toyota Yaris Cross (2021) – opis wersji i cennik

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

2 KOMENTARZE

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji