NowościAktualnościNowy odcinek The Grand Tour już tu jest! Warto obejrzeć?

Nowy odcinek The Grand Tour już tu jest! Warto obejrzeć?

The Grand Tour: Sand Job to najdłuższy odcinek w historii programu. Od dziś można go oglądać na platformie Amazon Prime Video. Dowiedz się, co tym razem przygotowali Clarkson, Hammond i May.

Dzisiaj fani Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya mają swoje święto – na platformie streamingowej Amazona jest już bowiem dostępna kolejna część przygód trzech Anglików. Najnowszy odcinek otrzymał podtytuł Sand Job (w polskiej wersji Piaskowanie) i opowiada o podróży przez pustynię śladem Rajdu Paryż-Dakar. Co zobaczymy w programie?

Tym razem byli prowadzący Top Gear wylądowali w mieście Szum w Mauretanii przy granicy z Saharą Zachodnią, skąd wyruszyli w liczącą 1600 km trasę w kierunku Dakaru, leżącej u wybrzeży Atlantyku stolicy Senegalu. Jak łatwo się domyślić, podróż nie minęła im bez przygód, wypadków i awarii.

Zwłaszcza, że dla Clarksona, Hammonda i Maya wyprawa przez pustynię w przystosowanych do tego autach z napędem na obie osie byłaby zbyt oczywista. Dlatego, żeby było ciekawiej, Jeremy wybrał Jaguara F-Type S, Richard – Astona Martina DB9 Volante, a James – Maserati GranCabrio. Przed dotarciem do Mauretanii te trzy kabriolety zostały odpowiednio zmodyfikowane i otrzymały m.in. podniesione zawieszenie oraz większe koła, ale czy to wystarczyło, aby trzem Anglikom udało dotrzeć się na metę do Dakaru?

Odpowiedź na to pytanie można poznać tylko w jeden sposób – oglądając najnowszy odcinek The Grand Tour: Sand Job. Można go obejrzeć pod tym adresem, a poniżej przypominamy zwiastun, który trafił do sieci z zeszłym tygodniu:

Przeczytaj także:

The Grand Tour – historia programu i lista odcinków

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

1 KOMENTARZ

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji