NowościAktualnościTransit Centrum – pakiet usług gwarantujących mobilność auta dostawczego

Transit Centrum – pakiet usług gwarantujących mobilność auta dostawczego

Dla klientów zainteresowanych samochodami użytkowymi Ford przewiduje program Transit Centrum. Na czym on polega i dlaczego jest korzystny dla flot?

Zakup auta dostawczego odbywa się przy uwzględnieniu innych priorytetów niż przy samochodzie osobowym. Pojazd użytkowy przede wszystkim musi być niezawodnym narzędziem pracy, gotowym na eksploatację w każdych warunkach i o każdej porze. Ma też idealnie wpasowywać się w potrzeby przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę możliwości transportowe. Wreszcie nawet w samochodzie dostawczym przydałoby się trochę najnowszych nowinek poprawiających komfort jazdy – wszak nierzadko spędza się w nich całe dnie pracy.

Transit Centrum – na czym polega usługa Forda?

Dla ułatwienia potencjalnym klientom procesu zakupu auta użytkowego i usprawnienia jego późniejszej eksploatacji, Ford przygotował program Transit Centrum, czyli pakiet usług skierowanych specjalnie dla przedsiębiorców lub firm poszukujących samochodu do pracy. W jego ramach zainteresowani mogą liczyć na pomoc doradców Forda w zakupie pojazdu dostawczego z gamy Transit, a także na późniejszą opiekę serwisową mającą zagwarantować nieustanną mobilność i pozwalającą uniknąć zastojów w firmie. Zobaczmy, na co można liczyć w ramach usług Transit Centrum.

Transit Centrum – pomoc przed kupnem…

W pierwszej kolejności klienci otrzymują możliwość konsultacji ze specjalistami Transit Centrum oraz z Centrum Adaptacji Forda Transit, którzy pomogą w wyborze właściwego auta wg indywidualnych potrzeb. Biorąc pod uwagę ogromną ofertę modeli i wersji nadwoziowych Forda Transit, ekspercka porada może się okazać nieoceniona i pozwoli zaoszczędzić czas, który normalnie poświęcilibyśmy na wertowanie katalogów z danymi technicznymi i wymiarami przestrzeni ładunkowych dostawczych Fordów.

Ford Transit – przegląd wszystkich wersji (Custom, Connect, Courier, e-Transit)

Zanim kupimy interesujące nas auto, w ramach program Transit Centrum można go wcześniej obejrzeć i przejechać się celem sprawdzenia komfortu i wygody oferowanych dzięki dostępnemu wyposażeniu. Będziemy mieli wtedy pewność, że wybieramy model skonfigurowany pod potrzeby naszej firmy i jednocześnie nastawiony na bezpieczne i bezstresowe użytkowanie. Samochód można także nabyć drogą leasingu, finansowania i innych rozwiązań proponowanych w ramach pakietu Transit Centrum.

… i po zakupie dostawczego Forda

Po kupnie, nowy właściciel dostawczego samochodu wciąż pozostaje pod opieką specjalistów Forda. W ramach pakietu Transit Centrum otrzymujemy dostęp do serwisu samochodów dostawczych Transit24, którego stworzono pod kątem maksymalnej przydatności dla odbiorców flotowych. Dzięki wydłużonym godzinom pracy klient może odstawić auto po skończonym dniu roboczym i ma gwarancję, że odbierze go w ciągu 24 godzin. W razie wystąpienia nagłej usterki samochód przyjmowany jest priorytetowo i naprawiany z użyciem specjalistycznych części Forda. Odbiorca w każdej chwili może skorzystać z usług pomocy drogowej (Ford Pomoc), a w razie wydłużenia czasu naprawy – z pojazdu zastępczego. Istnieje także opcja odebrania samochodu z miejsca zamieszkania/terenu firmy i odstawienia go po wykonaniu usługi.

Dostawcze Fordy serwisowane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu opracowanego przez producenta. Oddając auto do serwisu mamy pewność, że zajmują się nim wykwalifikowani mechanicy wyszkoleni w naprawach aut użytkowych. Jeśli odczujemy taką potrzebę, samochód można bezpłatnie sprawdzić między przeglądami w recepcji przejazdowej – to szczególnie ważne, gdy planujemy udać się Transitem w dalszą trasę.

Ford Transit Centrum
Transit Centrum jest programem opracowanym pod maksymalną wygodę użytkownika dostawczego Transita.

Ford na tyle rozbudował sieć dealerów samochodów użytkowych, że znalezienie placówki spełniającej założenia programu Transit Centrum nie powinno stanowić problemu. Najłatwiej to zrobić, korzystając z wyszukiwarki na oficjalnej stronie Forda.

Przeczytaj także:

Ford Pro Charging – łatwe ładowanie aut użytkowych. Na czym polega?

Ford e-Transit – nasz test

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji