NowościAktualnościSkoda Karoq po liftingu – pierwsze informacje, data premiery

Skoda Karoq po liftingu – pierwsze informacje, data premiery

Już niedługo poznamy odświeżoną Skodę Karoq. Model po liftingu zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Sprawdź szczegóły.

Skoda Karoq trafiła do sprzedaży w 2017 roku i jest obecnie oferowana aż w 60 krajach na całym świecie. Od momentu rynkowego debiutu z zakładów w Czechach, na Słowacji, w Rosji oraz Chinach wyjechało już łącznie ponad 500 000 egzemplarzy tego modelu. Co więcej, w 2020 roku oraz I połowie 2021 roku, Karoq był najlepiej sprzedającym się SUV-em Skody i drugim najpopularniejszym samochodem tej marki ogółem, ustępując jedynie Octavii.

Wczoraj czeski producent oficjalnie potwierdził, że 30 listopada zostanie pokazana odświeżona Skoda Karoq. Na razie nie otrzymaliśmy jeszcze jakichkolwiek szczegółów na temat zakresu liftingu, można jednak przypuszczać, że zmiany będą zbliżone do tych, które wprowadzono kilka miesięcy temu w modelu Kodiaq. Oznaczałoby to, że Karoq otrzyma węższe reflektory i bardziej trójwymiarowy grill, a z tyłu pojawią się przeprojektowane światła. Nowości nie powinno zabraknąć również na liście wyposażenia.

„Model Karoq od początku zachwycał naszych klientów bogactwem przestrzeni i typową dla marki Skoda funkcjonalnością. W minionym roku był to nasz najpopularniejszy SUV, a trend ten utrzymał się aż do pierwszej połowy 2021 r. – co obrazuje jego znaczenie w portfolio naszych modeli. Jestem przekonany, że nowa, odświeżona edycja modelu Karoq pozwoli dalej budować historię jego sukcesu i zainteresuje naszą marką nowych klientów” – powiedział Martin Jahn, członek zarządu Skody ds. sprzedaży i marketingu.

Zobacz również:

Skoda Karoq – opis wersji i cennik

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji