NowościAktualnościSkoda Karoq po liftingu na pierwszych szkicach

Skoda Karoq po liftingu na pierwszych szkicach

Czeski producent opublikował pierwsze szkice nowej Skody Karoq. Dowiedz się, jak będzie wyglądać ten kompaktowy SUV w odświeżonej wersji.

Skoda Karoq zadebiutowała na rynku w 2017 roku i mimo upływu czterech lat jej popularność nadal jest na bardzo wysokim poziomie. Do tej pory wyprodukowano ponad 500 000 egzemplarzy tego modelu. Ponadto w 2020 roku oraz I połowie 2021 roku Karoq był najlepiej sprzedającym się SUV-em Skody i drugim najpopularniejszym samochodem tej marki ogółem, ustępując jedynie Octavii.

Dzięki opublikowanym dziś szkicom wiemy już nieco więcej na temat wyglądu odświeżonej Skody Karoq, która zostanie oficjalnie pokazana 30 listopada. Pierwszy z nich przedstawia przeprojektowany przód auta, który zyskał jeszcze więcej wyrazistości. Najłatwiej zauważyć powiększony grill o charakterystycznym, sześciokątnym kształcie – jest szerszy niż w dotychczasowym modelu i posiada podwójne listwy. Nowe, smuklejsze reflektory sięgają aż do osłony chłodnicy i są wyposażone w dwuczęściowe światła do jazdy dziennej. Poniżej znalazły się światła przeciwmgielne lub (w bogatszych wersjach wyposażenia) osobny moduł LED.

Drugi z ujawnionych szkiców zdradza nam, jakie zmiany zaszły w projekcie tylnej części nadwozia. W oczy rzucają się dłuższy spojler oraz przemodelowany zderzak z czarnym dyfuzorem. Jednak największą nowością są inne tylne światła, które zostały ostrzej narysowane i odchudzone w porównaniu z poprzednią odsłoną Karoqa.

Zobacz również:

Skoda Karoq – opis wersji i cennik

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji