Współpraca reklamowaNowy program Skody z kompleksową ofertą dla małych i średnich firm

Nowy program Skody z kompleksową ofertą dla małych i średnich firm

Skoda uruchomiła kompleksowy Program Biznes Ekspert, który zapewnia wsparcie dla przedsiębiorców zarządzających mniejszymi i średnimi parkami samochodowymi.

Doświadczeni doradcy pomogą nie tylko w budowie floty odpowiedniej dla indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorcy, ale opracują z nim również model jej finansowania. Ponadto doradzą w sprawie ubezpieczenia i opieki serwisowej.

Certyfikowani doradcy z wieloletnim doświadczeniem pomogą firmom wybrać optymalne modele z portfolio marki, zarówno pod kątem wersji silnikowych, jak i wyposażeniowych. Program jest na tyle kompleksowy, że uwzględnił również kluczowe dla każdego przedsiębiorcy zagadnienia z obszaru finansów. Dzięki współpracy z Volkswagen Financial Services klienci otrzymają rzetelną informację na temat miesięcznej raty, a nowoczesne narzędzia finansowe pozwolą wybrać najbardziej korzystny rodzaj finansowania, np. wynajem długoterminowy (FSL) lub leasing klasyczny.

Biznes Eksperci pomogą również w opracowaniu lub aktualizacji polityki flotowej, która stanowi niezbędny element w zarządzaniu flotą. Jednym z dodatkowych elementów programu Biznes Ekspert są nowoczesne rozwiązania telematyczne, dzięki którym przedsiębiorca zyska stałą kontrolę nad kosztami w czasie eksploatacji pojazdów. Wszystko szyte na miarę potrzeb.

Jeżeli w trakcie użytkowania samochodów zmieni się profil działalności firmy lub pojawi się potrzeba rozszerzenia parku samochodowego, wystarczy skontaktować się z przypisanym doradcą, który zajmie się znalezieniem optymalnego rozwiązania.

Etapy współpracy z Flotą Biznes Ekspert
1) Badanie potrzeb w zakresie użytkowania floty
2) Określenie parametrów: limit kilometrów, czas trwania umowy, miesięczny budżet
3) Doradca Biznes Ekspert przedstawia kompleksowe rozwiązanie
4) Wybór najkorzystniejszego wariantu przez klienta
5) Przygotowanie dokumentów i zamówienie samochodu
6) Podpisanie dokumentów
7) Wydanie samochodu

Więcej informacji na temat programu można uzyskać na stronie Flota Biznes Ekspert (skoda-auto.pl).

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji