NowościAktualnościNowy Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupe z bliska – pierwsze wrażenia

Nowy Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupe z bliska – pierwsze wrażenia

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupe otrzymał kilka zmian na nowy rok modelowy. Zobacz z bliska auto po liftingu i poznaj wszystkie nowości.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupe miał swoją premierę w 2018 roku, więc jeszcze za wcześnie na pełnoprawny lifting. Mimo to niemiecki producent stale dba o to, żeby jego flagowa, sportowa limuzyna nie traciła na aktualności i regularnie ją odświeża.

W ubiegłym roku opisywany model zyskał najnowsze systemy wspomagające oraz zaktualizowane multimedia z rozbudowanym systemem MBUX na czele, a także przeprojektowane tylne zawieszenie. Dzięki tegorocznej modernizacji klienci otrzymali większe możliwości personalizacji swojego auta (wprowadzono m.in. nowe kolory nadwozia, wzory felg i kroje tapicerki).

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupe (2021)

Z punktu widzenia kierowcy najistotniejszą zmianą jest poprawione adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne AMG RIDE CONTROL+, które oferuje teraz jeszcze większą rozpiętością pomiędzy sportowym prowadzeniem a komfortem. W praktyce oznacza to, że nowy Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupe zapewnia większą wygodę w trybie Comfort, natomiast w ustawieniu Sport+ jest ostrzejszy i bardziej dynamiczny.

Twórca kanału Autogefuhl na YouTube miał możliwość przyjrzeć się z bliska odświeżonemu Mercedesowi-AMG GT 4-drzwiowe Coupe. Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału:

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji