NowościAktualnościJazda Corvette za kilka złotych? Wystarczy smartfon z aplikacją!

Jazda Corvette za kilka złotych? Wystarczy smartfon z aplikacją!

Jednym z marzeń wielu miłośników motoryzacji jest poprowadzenie Chevroleta Corvette. Okazuje się, że w Warszawie można je spełnić dosłownie za kilka złotych! Wystarczy smartfon z aplikacją!

Działająca już w wielu miastach Polski wypożyczalnia aut na minuty Panek CarSharing sukcesywnie rozbudowuje swój park maszynowy. Najwięcej atrakcji czeka na ulicach Warszawy. Właśnie oddany to użytku samochód – Corvette C3 Stingray – został wyprodukowany w 1977 r. i pochodzi z Florydy.

Panek - Trabant
Corvette nie jest jedyną nowinką w ofercie Panek. Do wypożyczalni aut na minuty dołączył także Trabant z silnikiem 1.1 od Volkswagena. / fot. Panek

Przyjemność obcowania z Corvettą została wyceniona na 3 zł za każdy kilometr oraz równolegle naliczane 2 zł za minutę jazdy. Wystarczy więc wybrać się na wieczorny objazd miasta, by „pękło” 200 zł i więcej. Z drugiej jednak strony to wciąż relatywnie mało. W zależności od stanu Corvette C3 są wyceniane na 30-80 tys. zł. Nie można też zapominać o zachłanności silnika na paliwo, które w Panku jest wliczone w koszt wypożyczenia pojazdu.

Corvette w Panek
Droga za kierownicę Chevroleta Corvette wygląda zupełnie jak w przypadku hybrydowego Yarisa – auto trzeba wyszukać za pomocą aplikacji na smartfona, zarezerwować, otworzyć i ruszyć przed siebie. Po zakończeniu najmu samochód zamyka się telefonem. Uwaga! Wszelkie próby driftu i innych kaskaderskich wyczynów mogą skończyć się dotkliwym rachunkiem, bo Panek monitoruje swoje pojazdy. /fot. Panek

Jazdę Corvettą Panek zarezerwował dla swoich sprawdzonych klientów. Auto należy do grupy Unique – przepustką do niej jest wydanie na wypożyczanie innych aut przynajmniej 500 zł.

Redakcja poleca: Panek inwestuje w klasyki. Jakie auta możemy wypożyczyć?

Nawet krótka przygoda z Corvettą może być ciekawym doświadczeniem dla osób zainteresowanych zakupem youngtimera – na własnej skórze będą mogli przekonać się, czy chcą rozpocząć przygodę z klasycznym autem.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji